100-200

Kapasite

Kapasite

Kapasite

100-200

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

350-500 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Senelerdir Bursa`nın Muhteşem Orman Ve Şehir Manzarası Eşliğinde, Uzman Kadromuzla Birlikte Kusursuz Davetlere İmza Atıyoruz. En Seçkin Bursa Nilüfer Kına Salonları Ve Bekarlığa Veda Parti Mekanlarından Ada Mola`da, Genç Çiftlerimizin Hayallerindeki Daveti Detaylıca Planlıyoruz. Merkezi Konumumuz Sayesinde Konuklarınızı Yolda Yormuyoruz. Sevdiklerinizle Mutluluğu Paylaşacağınız Organizasyonunuz İçin, İtinayla Süslediğimiz Açık Ve Kapalı Davet Alanı Seçenekleri Sunuyoruz.

Davet Alanları

Yemyeşil Ağaçlarla Çevrili Mekanımız Ada Mola, Geleneksel Ve Modern Kına Gecelerinizin Ve Eğlencenin Tadına Varacağınız Bekarlığa Veda Kutlamalarınızın Adresi Oluyor. Kına Ve Bekarlığa Veda Davetlerinizde 200 Kadar Misafire Servis Sunabiliyoruz. İster Geniş Bahçemizde, İsterseniz De Teras Alanımız Veya Yüksek Tavanlı Ferah Salonumuzda Organizasyonlarınızı Düzenleyebiliyoruz. Salonumuz Açılıp Kapanabilen Tavana Sahip.

Dekorasyon / Süsleme

Bursa Açık Hava Kına Mekanlarının Kaliteli İsmi Ada Mola`da, Şık Örtüler Serdiğimiz Kare Veya Yuvarlak Masalarda Servis Sunuyoruz. Misafirlerimizi, Mekanımızın Sade Ve Şık Dekorasyonuna Uygun Beyaz Napolyon Sandalyelerde Ağırlıyoruz. Yetkin Organizasyon Firmamızla Birlikte Davet Alanlarımızı Sizin Arzularınıza Göre Şekillendiriyoruz. Bahçe Aydınlatma Direkleri Kullanarak Alanımızda Sıcak Ve Samimi Bir Ambiyans Yaratmayı Hedefliyoruz.

Hizmetler

Organizasyon Öncesinde, Sonsuz Mutluluğa Adım Atacak Çiftimizi, Uzman Etkinlik Sorumlumuz Ve Sektörde Deneyimli Organizasyon Firmamızla Buluşturuyoruz. Davetin Tüm Ayrıntılarını İş Birliği İçerisinde Ayarlıyoruz. Teknik Ekibimiz Son Teknoloji Ses Ve Işık Sistemlerini Kurarak Sahneyi, Davet Boyu Sürecek Eğlenceye Hazırlıyor. Görüntü Ekibimiz, Yakınlarınızla Geçirdiğiniz Her Mutlu Anı Kamera Kadrajına Sığdırarak Video Ve Fotoğraflarda Ölümsüz Kılıyor.

Gecenizi, Damaklarda İz Bırakan Leziz İkramlar, Enfes Yemek Menüleri Ve Zengin İçecek Seçenekleriyle Tatlandırıyoruz. Kokteyl Ve Yemekli Davet Menülerimizi Önceden Değerlendirebilir Ve Menü İçeriklerinde Dilediğiniz Değişikliği Gerçekleştirebilirsiniz. Bünyemizde Hazırlık Odası Ve 75-100 Araç Kapasiteli Otopark Bulunuyor. Ayrıca Kına Hizmetlerimiz Bu Şekildedir:

●Kına Ekibi
●Kına Töreni
●Kına Süslemesi
●Kına Müziği
●Kına Takımı
●Kına Tepsisi Ve Mumu
●Hint Kınası

Kapanış

Gündüzü Ve Gecesi Ayrı Güzel Olan Doğa Manzarasında Unutulmaz Bir Davet Gerçekleştirmek İsteyen Çiftlerimizi, Bursa Bekarlığa Veda Mekanları Ve Kına Salonlarının Ayrıcalıklı Hizmet Veren İşletmesi Ada Mola`ya Bekliyoruz. Kaliteli Hizmetimizden Yararlanmak İçin Sayfada Yer Alan İletişim Formunu Doldurabilir, Firmamızdan Ücretsiz Fiyat Teklifi Alabilirsiniz. Dilerseniz Numaramızı Tuşlayarak Detaylı Sorularınızı Bize Doğrudan İletebilirsiniz.

İletişim
Ada Mola
Ada Mola