Aydın Düğün Salonları

Bursa / Yıldırım

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000 TL`den Az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Uzun Yıllardır Sahip Olduğumuz Tecrübeyle Özel Gün Organizasyonlarınız Ve Toplantılar İçin Aydın Düğün Salonu Olarak Hizmet Veriyoruz. Yemekli Ya Da Yemeksiz Her Organizasyonunuz İçin Çalışıyoruz.

Kına Organizasyonları İçin Özel Bir Hassasiyetle İşimizi Yapıyoruz. Çünkü Çok Daha Narin Ve Kırılgan Olduğunuz Gibi Bir Gün. Baba Evinden Ayrılarak Evleneceğinizi Çok Net Farkına Vardığınız Ve Bunun Hakkında Çeşitli Süreçlerin Yer Aldığı Bir Organizasyon. Hem Ağlayıp Hem Güldüğünüz, Kız Kıza Eğlenceyi Selfielerle Renklendirdiğiniz Bir Davet. Bu Yüzden Sizin İçin Ne Kadar Özelse Bizim İçinde O Kadar Özel!

Organizasyon Alanımızı İstediğiniz Detaylar Ve Süslemeler Üzerine Düzenliyoruz. Kına Öncesi Veya Sonrası İhtiyacınız Olan Tüm Hizmetleri İse Personelimiz Gerçekleştiriyor. Yemekli Bir Kına Organizasyonu İstiyorsanız Menüler Üzerinde Değişikliler Yaptığınız Gibi Tadım Da Gerçekleştirebilirsiniz. Hatta Dilediğiniz Tatları Ekleyebilirsiniz.

Muhtemelen İlk Defa Yaşayacağınız, Mutluluğun İlk Adımlarını Attığınız Kına Organizasyonun Hayalinizdeki Gibi Olmasını İstiyorsunuz. Misafirlerinizin Kına Sonrasında Güzel Dileklerle Sizden Bahsetmesini Diliyorsunuz. Muhtemelen Gergin Ve Heyecanlı Olacaksınız. Ama Merak Etmeyin. Size Özel Tahsis Ettiğimiz Organizasyon Sorumlusu Sayesinde Bu Konuda Sıkıntı Yaşamıyorsunuz. Sizin İçin Her Sorunu Hemen Çözüme Kavuşturuyor Ve Sağlıklı Bir Şekilde Programı Size Aktarıyor. Böylece Bir Sonraki Adımın Ne Olacağı Konusundaki Merakınızı Gideriyor.

İki Adet Salona Sahibiz. Her Birinde Özenli Hizmet Ve Kalite Aynı. Konseptinize Daha Uygun Olan Birini Seçtiğiniz Takdirde Hizmet Konusunda Herhangi Bir Şüphe Duymayın. Birinde Altın Sarısı Diğerinde İse Beyaz Ağırlıklı Olan Salonlarımız Son Derece Ferah Ve Geniş Piste Sahip.

Bursa`da Özellikle De Yıldırımdaysanız Kına Salonu Arayış Listenize Bizi Mutlaka Ekleyin. Uygun Fiyat Ve İyi Kaliteyle Hizmetimizden Hoşlanacak Ve Düğününüzü De Burada Gerçekleştirmek İsteyeceksiniz. Bu Yüzden Tek Yapmanız Gereken Yandaki Formu Doldurup Bizimle İletişime Geçmek!

İletişim