200-300

Kapasite

Kapasite

Kapasite

200-300

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Foto Galeri

Hakkında

Sevdiklerinizle Birlikte Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz İşletmemizde Yıllar Geçse De Unutamayacağınız Bekârlığa Veda Organizasyonunu Sizinle Buluşturuyoruz.


Bongo Bar Bursa Olarak 1989 Yılından Bugüne Bursa`nın Osmangazi İlçesinde Faaliyet Gösteriyoruz. Faaliyette Olduğumuz Yıldan Bugüne Adı Ve İşletmecisi Değişmeyen Tek Mekân Olma Özelliğine Sahibiz. Haftanın Belli Günleri Hizmet Veriyor, Çarşamba, Cuma Ve Cumartesi Günleri Eğlenceyle Sizi Buluşturuyoruz.


Club Altın Ceylan Tesisleri Bünyesindedir. Konumumuz İtibariyle Misafirlerimize Ulaşım Kolaylığı Sağlıyoruz. Şehir Merkezinde Bulunuyor Osmangazi Kültür Park İçinde Hizmet Veriyoruz.


Toplu Organizasyonlar İçin Mekânımız Oldukça Elverişlidir. Her Mevsim Faaliyet Gösteriyor, Konforlu Davet Alanımızda Misafirlerimizin Rahat Bir Gün Geçirmesini Sağlıyoruz. Mekân Tasarımında Misafirlerimizin Konforunu Düşünerek Planladık. Şık Tasarlanmış Sıcak Bir Atmosferde Bulacaksınız Kendinizi. Kız Kıza, Erkek Erkeğe Bekârlığa Veda Parti Kutlaması Yapmak İstiyor, Düğün Hazırlıkları Sırasında Yorgunluğunuzu Keyifli Bir Vakit Geçirebileceğiniz Bir Adreste Atmak İstiyorsanız Bongo Bar Olarak Hizmetinizdeyiz. Ayrıca İşletmemizde Bekârlığa Veda Partilerinden Farklı Olarak Nişan Kutlamaları, Doğum Günleri, Kurumsal Etkinlik Ve Eğlencelerine De Ev Sahipliği Yapıyoruz.


İstediğiniz Organizasyonu Gerçekleştirmek İstediğiniz Ve Bizimle İletişime Geçtiğiniz An İtibariyle İşletmemiz Hakkında Bilgi Veriyoruz. Toplu Organizasyonlarda Tecrübeli Olduğumuzdan Dolayı Öneriler Sunuyoruz.


Davetli Sayınıza Uygun Olarak İster Bistro Masalarımızı İster Rahat Oturumlu Yemek Düzenindeki Masalarımızı Hazırlıyoruz. Masaları Birleştiriyor, Uzun Bir Ziyafet Ve Eğlence Masası Oluşturuyoruz. Konsept Bir Eğlenceyle Bekârlığa Veda Partinizi Kutlamak İstiyorsanız Temin Edeceğiniz Aksesuar Ve Dekorlarla Size Ayılan Alanı Süsleyebilirsiniz.


Canlı Müzik Hizmeti De Veriyoruz. Profesyonel Sanatçılar Ve Orkestraların Sahne Aldığı Barımızda Eğlenmeye Doyamayacaksınız. Sahne Kurulumunda Ve Ses Sisteminde Kaliteli Ekipmanlar Kullanıyor, Eğlenceniz Süresince Kulağa Hoş Gelen Şarkılar Dinlemenizi Sağlıyoruz. Siz De Özel Günlerinizi Bizim Ev Sahipliğimizde Kutlamak İstiyorsanız Bongo Bar İletişim Bilgisi İçin Sayfa Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Bongo Bar
Bongo Bar