Bursa Hakimevi

Bursa / Osmangazi

300-400

Kapasite

Kapasite

Kapasite

300-400

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Hakkında

Bursa Kına Gecesi Organizasyonlarınızı Bizimle Beraber Gerçekleştirmeye Ne Dersiniz?

Bursa Osmangazi Mevkiinde Yer Alan Bursa Hâkim Evi Özel Günlerinde Kapıları Siz Değerli Misafirlere Açıyor, Sevdiklerinizle Beraber Güzel Bir Gece Geçirmenizi Sağlıyor. Bugüne Kadar Sayısız Organizasyon Gerçekleştiren Sosyal Tesislerimizde Siz De Gecenizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz.

Çekirge Lokasyonunda Bulunan Sosyal Tesislerimize Ulaşım Oldukça Kolay. Toplu Taşıma Araçlarını Kullanarak Veya Kendi Aracınızla Bize Ulaşım Sağlayabilirsiniz. Merkezi Bir Lokasyon Seçmek Her Zaman Organizasyonlar İçin İdealdir. Bu Yüzden Doğru Tercihiz.

Nezih Ve Güzel Mekanımızda Profesyonel Ekibimizle Beraber Bekliyoruz. Alanında Uzmanlaşmış Ekip Arkadaşlarımız Tüm Organizasyonu Tasarlıyor, Organizasyon Akışınızı Belirliyor. Tabii Ki Düşüncelerinizi Öğrendikten Sonra.

Organizasyon Sorumlumuz İle Geceniz Hakkında Planlama Yapıyor, Kına Gecesi Organizasyonu İçin Gerekli Olan Aksesuarları Belirliyorsunuz. Gecenizde Farklı Konseptlere Yer Vermek İstiyorsanız Dışarıdan Organizasyon Firması Getirebilir, Mekanımızın Dekorasyonunu Değiştirebilirsiniz.

Biz Organizasyon Ekibimizle Beraber Hem Geleneksel Hem De Modern Kına Geceleri Düzenleyebiliyor, İstediğiniz Aksesuar Ve Malzemelerin Teminini Çözüm Ortaklarımız Aracılığı İle Sağlayabiliyoruz.

Bizimle Beraber Gecenizi Organize Etmek İstiyorsanız; Sağladığımız Hizmetler Hakkında Daha Fazla Bilgi Verelim.

Mekanımızda Bulunan Profesyonel Ekibimizin İçinde Yer Alan Fotoğraf Sanatçılarımız En Güzel Karelerinizi Size Ulaştıracaklar.
Ses Ve Işık Sistemlerimizin De Son Teknoloji Olması Nedeniyle En Kaliteli Organizasyonu Gerçekleştirebiliyorsunuz.
Pasta Ve İkram Servisinde Bulunuyor. İçeriğine Kendiniz Karar Verebiliyorsunuz.
Yemekli Olarak Düzenlediğiniz Organizasyonlar İçin Geniş Menü Seçeneği Sunuyoruz. Ayrıca Lezzetlerimiz Davetlilerinizde İz Bırakacak. Hünerli Aşçılarımız Tarafından Hazırlanan Bursa Hâkim Evi Menüleri İçerisinde Türk Mutfağının En Güzel Örneklerini Bulabileceksiniz.
Güler Yüz Ve Mutluluk Sağlıyoruz. Deneyimli Personellerimiz Etrafınızda Pervane Oluyorlar.
Kına Süslemeleri, Kına Mumu, Kına Tahtı, Kuru Kına Olmak Üzere Birçok Detaya Yer Veriyoruz.
Uygun Fiyat Avantajlarımızı Da Unutmayın. Böylece Sevdiklerinizle Beraber Hayal Ettiğiniz Organizasyona En Uygun Fiyat Seçenekleriyle Ulaşıyorsunuz.

Siz De Sağladığımız Hizmetlerden Yararlanmak İstiyorsanız Ücretsiz Fiyat Teklifi Alarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim