Canlı Balık Restaurant

Bursa / Osmangazi

50-100

Kapasite

Kapasite

Kapasite

50-100

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Hakkında

Salaş Ve Sıcakkanlı Ortamımız İle Kına Ve Bekarlığa Veda Gecelerinizi Paylaşmak İçin Bursa Osmangazi`de Faaliyet Gösteriyoruz. Canlı Balık Restaurant Bursa`da Uzun Yıllardan Beri Siz Değerli Konuklarımızı Ağırlamakta, Büyük Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapmaktadır.

Restoranımızın Tavanını Ahşap Teknelerle, Balık Ağlarıyla Ve Rengarenk Çiçeklerle Kapladık. Hoş Sohbetlerinizi Ortamımız İle Daha Da Isıtıyoruz. En Mutlu Günlerinizi Bizimle Paylaşırken Bütün İsteklerinizi Karşılayacağız. Masa Ve Sandalyelerimizi Kına Gecesi Konseptine Göre Süsleyebiliyoruz. Aksesuar Kiralama Ve Daha Detaylı Dizayn Konusunda, Profesyonel Organizasyon Firmalarıyla Sizin İçin İş Birliği Yapabiliriz. Bu Firmalardan Yardım Alarak Talep Ettiğiniz Gece Sahip Olabilirsiniz. Aynı Zamanda Profesyonel Bir Fotoğrafçı Kiralayarak Güzel Anlarınızı Ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Mutluluğa Adım Attığınız Bu Günleri Kusursuz Yapmaya Çalışıyoruz.

Yemeklerimiz Konusunda Çok İddialıyız. Balık Restoranında Organizasyon Düzenlemenin En Büyük Avantajlarını Size Yaşatacağız. En Özel Tatlarımız Konuklarımıza Sunulurken, Servis Elemanlarımızın Bu Sunumu En Hızlı Şekilde Yapmasına Özen Gösteriyoruz. Bursa`daki En İyi Tuzlu Sardalyayı Yemeye Hazır Mısınız? Profesyonel Aşçılarımızın Hünerli Ellerinden Çıkan Bu Eşsiz Lezzetlerin Tadına Doyamayacaksınız. Benekli Kalamar Dolması Gibi Farklı Lezzetleri De Denemenizi Öneririz. Ara Sıcaklarımız Ve Mezelerimiz Balıklarımızı Destekler Nitelikte. Bunun Dışında Uygun Fiyatlı Fiks Menülerimiz Bulunuyor. Bu Menülerimizi De Tercih Edebilirsiniz.

Değerli Misafirlerimiz İçin Canlı Müzik İmkânımız Bulunuyor. En Güzel Şarkıları Sizin İçin Çalacağız. Hep Birlikte Şarkılara Eşlik Edecek, Bu Özel Gününüzde Doyasıya Eğleneceksiniz. Geniş Repertuvarlı Orkestramız En Güzel Kına Müziklerini, En Güzel Bekarlığa Veda Müziklerini Çalacaklar.

1980`Den Beri Faaliyet Gösteren, Eski Değerlerini Ve Meyhane Kültürünü Koruyan İşletmemize Değerli Konuklarımızı Davet Ediyoruz. Engin Tecrübelerimizi Organizasyonunuz İçin Kullanacağız Ve Kusursuz Bir Organizasyon Geçirmenizi Sağlayacağız. Ayrıntılı Bilgi Ve Fiyatlandırmalar İçin Formu Doldurup Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Canlı Balık Restaurant
Canlı Balık Restaurant