Central Hotel

Bursa / Osmangazi

100-200

Kapasite

Kapasite

Kapasite

100-200

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

2002 Yılından Beri Yaklaşık 25 Kişilik Profesyonel Bir Ekiple Hizmet Veriyoruz. Otelimiz, Şehir Merkezinde Olmakla Birlikte Atatürk Kongre Ve Kültür Merkezi`ne Yürüyüş Mesafesindedir. Ayrıca Uludağ`a 35 Km Olup, Yenişehir Havaalanı`na 50 Km Uzaklıktadır. 52 Odalı Tesisimizin Odak Noktası Memnuniyettir. Arzu Ettiğiniz Rahatlığı, Kaliteyi Ve Hizmeti Bulacağınıza Emin Olabilirsiniz.

Kaliteli Ve Kurumsal Kimliğe Sahip Olan Otelimizde Kına Bekarlığa Veda Organizasyonlarınız İçin Hizmet Veriyoruz. Organizasyon Firması Konusunda Henüz Bir Karar Vermemiş İseniz Ve Tabi Ki Otelimizde Kına Organizasyonunuzu Düzenleyecekseniz Bu Konuda Size Yardımcı Olabiliriz. Çözüm Ortağımız Olan Organizasyon Firması Sayesinde İstediğin Konsepti Yaratabilirsiniz. 10 Kişiden 150 Kişiye Kadar Hizmet Veren Salonlarımızdan Birinde Bu Etkinliğinizi Düzenleyebilir, Düğün Öncesi Kutlamanızı Yapabilirsiniz.

Gün İçinde Oradan Oraya Giderek Yorulmamanız İçin Size Özel Bir Oda Tahsis Ediyoruz. Tüm Hazırlığını Bu Oda Da Gerçekleştiriyorsunuz. Ayrıca Yemekli Bir Kına Gecesi De İsterseniz Tıpkı Düğün Organizasyonunuz Hassasiyetinde Yapıyoruz. Lezzetli Yemeklerle Birlikte Eğlencenize Devam Ediyorsunuz. Mutfağımızdan Deneyeceğimiz Tüm Tatlarda Mutlu Olacaksınız. Son Derece Profesyonel Ekibimizin Güler Yüzlü Ve Hijyenik Hizmeti Sonrası Bu Mutluluğunuz İkiye Katlanacak.

Eğer Bursa Kına Gecesi Mekanlarına Bakıyorsanız Özellikle De Standartların Aksine Bunu Bir Otelde Düzenlemek İstiyorsunuz. Profesyonelliği İlke Edinmiş, Deneyimli Bir Hizmet Anlayışıyla En Fazla 150 Kişilik Kına Organizasyonunuz İçin Bizi Listeye Ekleyebilirsiniz. Daha Fazlası İçin De Yandaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir, Ayrıntıları Konuşabiliriz.

İletişim