200-300

Kapasite

Kapasite

Kapasite

200-300

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Kına Gecesi Organizasyonlarınız İçin Faaliyet Gösteren Dağ Yeli Restaurant Bursa, Gelin Adaylarına Unutulmaz Bir Gece Yaşatıyor. Sevdikleriyle Beraber Keyifli Zamanlar Geçirmelerini Sağlıyor, İstedikleri Gibi Bir Konsept Belirleyerek Mekânı Düzenliyor. Profesyonel Ekibimizle Beraber Hayal Ettiğiniz Organizasyonlarını Tasarlamanızı Sağlıyoruz.


Tarzımız Ve Otantik Konseptimizle Beraber Güzel Bir Kına Gecesi Organizasyonu Gerçekleştirebileceksiniz. Hem Açık Hem De Kapalı Alanda Gerçekleştirebildiğimiz Kına Gecesi Organizasyonlarınızda Kötü Hava Koşullarını Dert Etmeyin.


Sunduğumuz Hizmet Kalitesi İle Beraber Canlı Müzik Hizmeti De Sağlıyoruz. Kına Gecesi Organizasyonlarınız İçin Bizlerle Beraber Gecenizi Güzelleştirebileceksiniz. Sevdiklerinizle Beraber En Sevdiğiniz Şarkıları Dinleyecek, Pistte Dans Edeceksiniz. Bursa`da Kına Gecesi Organizasyonlarında Fark Yaratıyor, Davet Ve Resepsiyonlarınızı Gerçekleştiriyoruz.


Kına Gecenize Uygun Detayları Mekanımızda Konumlandırıyoruz. Uygun Masa Örtülerini Ve Şamdanları Konumlandırıyor, Dekore Ediyoruz. Ergonomik Masa Ve Sandalyelerimizi Konumlandırıyor, Konforunuz Kadar Şıklığınızı Da Düşünüyoruz. Kına Törenlerinizi Gerçekleştirirken Hoş Anılarınızı Fotoğraf Karelerine Dönüştürüyor, Fotoğraf Ekibimizle Beraber Hediye Ediyoruz. Ailenizle Beraber Gecenizin Sonuna Kadar Harika Anılara Sahip Oluyorsunuz.


Geleneksel Kına Gecesi Organizasyonları İçin Biçilmiş Kaftanız. Türk Geleneklerinin En Güzel Örneklerinden Biri Olan Kına Gecesi Organizasyonlarınızda Kız Kıza Bir Eğlencenin Tadını Çıkaracaksınız. Yakın Dostlarınız Ve Nedimelerinizle Beraber Kına Yakma Merasiminde Belki De Gözleriniz Dolacak Ama Mekanımızda Eğlencenin Üst Seviyesine Ulaşacaksınız. Hem Hüzünlü Hem De Eğlenceli Bu Geceyi Unutulmaz Hale Getirmek İstiyoruz Profesyonel Ekibimizle Beraber.


Kişiye Özel Olarak Hazırladığımız Gecenizde Dışarıdan Yardım Almak İstiyorsanız Organizasyon Firmasıyla Anlaşabilir, Hayal Ettiğiniz Organizasyona Ulaşabilirsiniz.


Gecenizi Daha Özel Kılmak İçin Dağ Yeli Menüleriyle Buluşturuyoruz Misafirleriniz. Menülerimizden Damak Zevkinize En Uygun Lezzetleri Seçebiliyor, Davetlilerinizin Beğenisine Sunabiliyorsunuz.

Belki De Kına Ritüellerine Lezzetlerimi Katıyoruz. Ana Yemeklerden Başlayarak Tatlılara Kadar Unutulmaz
Bir Kına Gecesi Yemeği Vaat Ediyoruz.


Eğer Siz De Dağ Yeli Hamamlikizik İle Eğlencenin Adresinde Olmak İsterseniz Ücretsiz Fiyat Teklifi Al Butonuna Tıklayın Ve Bize Ulaşın.

İletişim
Dağ Yeli
Dağ Yeli