Dore Düğün Salonları

Bursa / İnegöl

1.000-2.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

1.000-2.000

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Töreni

Zenne & Oryantal

Foto Galeri

Hakkında

“Hayallerinizin De Ötesinde…” Sloganıyla Doğru Parçaları Bir Araya Getiren Organizasyonlar Gerçekleştiriyoruz.

Yıllardır Dore Düğün Organizasyon İnegöl Adıyla Düğün Ve Kına Organizasyonunuza Dair A`dan Z`ye Her Şeyi Bulacağınız Bir Firma Olarak Hizmet Veriyoruz. Kaliteli İşlere İmza Atan, Genç Ve Dinamik Kadromuzla Her Şey Çok Daha Eğlenceli…

Niye Eğlenceliyiz? Çünkü Genciz! Eğlenmeyi Seviyoruz! Bu Da Tabi Ki İşimizi Sevmekten Geçiyor. Sıkıcı Düğün Ya Da Kınalar Artık Eskide Kaldı. Bu Yüzden Her Şeyi Eğlenerek Yaparken Kına Organizasyonunuzu Gerçekleştiriyoruz. Öncesinde Randevu Alarak Görüşmeye Geldiğinizde, Birlikte De Çalışmaya Karar Verirsek Bundan Sonra Kalan Her Şeyi Sizin İçin Zevkli Hale Getiriyoruz. Hoşunuza Gider Mi Bilmiyoruz Ama Biz O Bildiğiniz Sıkıcı Organizatörler Ve Salon Sahiplerinden Değiliz. Bu Yüzden Süreç Sizin İçin Bir Çile Değil Oyun Haline Geliyor. Oyun Dediysek De Bu Organizasyonlarınızı Ciddiye Almadığımız Anlamına Gelmiyor. Akıp Giden Zaman İçerisinde Böyle Anlamlı Günlerin Eğlenerek Yapılması Gerektiğine İnanıyoruz. Profesyonel Personelimiz Sayesinde Etkili Ve Sonuç Odaklı Kına Organizasyonları Gerçekleştiriyoruz. Görüşmeye Geldiğiniz Tüm İstek Ve İhtiyaçlarınızı Belirleyerek Konsepte Uyumlu Hizmet Veriyoruz. Teknolojiyi Ve Trendleri Yakından Da Takip Ettiğimiz İçin Eksiksiz Hizmet Çerçevesinde Hemen Yenilikleri Bünyemize Dahil Ediyoruz. “Daha İyi Hizmet İçin Ne Yapabiliriz?” Sorularına Cevap Aramak Adına Personellerimizi Gerektikçe Çeşitli Eğitimlere Gönderiyoruz. Bu Yüzden Son Derece İleri Görüşlü Olduğumuza İnanıyoruz. Salonumuzdan Açık Alanımıza Kadar Her Şeyi İnce Detaylarıyla Ele Alıyoruz. Bu Yüzden Sizin Detaylara Boğulmanızı Önleyerek Yükü Biz Alıyoruz. Çünkü Bizim İşimiz Bu!

Mutluluğa Attığınız Adımlardan İlki Olan Kına Gecenizi Bizimle Paylaşmak İsterseniz Yandaki Formu Doldurmanız Yeterli. Hayallerinizin Ötesinde Bir İnegöl Kına Gecesi İstiyorsanız Hemen Size Geri Dönüş Yapıyor, Davet Ediyoruz. Böylece Belki Kahve Ya Da Çay Eşliğinde Hoş Sohbet Ederek, Kahkahalar Atarak Kına Organizasyonunuzu Planlıyoruz. İnegöl`de Farklı Bir Yer Arıyorsanız Doğru Seçimin Biz Olduğuna İnanıyoruz!

İletişim
Şakir Demiray
Emre Demiray