Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi

Filter

Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi

Bursa / Gemlik

300-400

Kapasite

Kapasite

Kapasite

300-400

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Töreni

Hakkında

Yıllar Boyunca Hatıralarda Kalacak Bir Kına Gecesinde Sevdikleriniz İle Doyasıya Eğlenirken Mutlu Birlikteliğinizi Kutlayacağınız Davetinizi Gerçekleştireceğiniz Bir Mekân Arıyorsanız Sizi Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi`ne Bekliyoruz!

Uzun Zamandır Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi Düğün Salonu Olarak En Güzel Günlerinizde Düzenlediğiniz Düğün, Kına Gecesi, Sünnet Düğünü Ve Nişan Organizasyonlarınıza Ev Sahipliği Yapıyoruz. Yıllardan Beri Düzenlediğimiz Organizasyonlardan Elde Ettiğimiz Tecrübe Sayesinde Her Geçen Gün Kendimizi Geliştiriyoruz Ve Çok Daha İyi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyoruz.

Kına Geceniz Öncesinde Pek Çok Farklı Detayı Düşündüğünüzü Ve Her Şeyin Mükemmel Olması Adına Uğraştığınızı Biliyoruz. Bu Süreçte İhtiyacınız Olan Yardımı Sağlamak Adına Organizasyon Sorumlumuz Düğününüzü Planlarken Tüm Süreçlerde Yardımcınız Oluyor. Ayrıca Kına Gecenizi Düzenleyeceğiniz Gün Gelip Çattığında Gece Boyunca Profesyonel Ve Sıcakkanlı Ekibimiz İle Birlikte Konuklarınızın Memnuniyetini Sağlamak Adına Oldukça Titiz Bir Şekilde Çalışıyoruz.

Salonumuzda 400 İla 500 Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahibiz. Bu Kapasite Dahilinde Kına Gecenize Katılan Konuklarınıza Göre Özel Oturma Düzenleri Hazırlayabiliriz. Örneğin; Ailesi İle Düğününüze Katılacak Misafirlerinize Özel Aile Masaları Kurabildiğimiz Gibi Daha Kalabalık Grupların Da Bir Arada Oturmalarına Olanak Sağlayan Oturma Düzenleri Hazırlayabiliriz. Salonumuzda Konforlu Ve Şık Bir Ortam Oluşturmaya Çalıştık. Bu Sebeple De Salonumuzu Dizayn Ederken Rahatınıza En Uygun Sandalye Ve Masaları Tercih Ettik. Kına Gecenizde Hâkim Olmasını İstediğiniz Özel Bir Konsept Varsa Bu Konsepti Gerçekleştirmek İçin Özel Süsleme Ve Dekorlar Kullanabiliriz. Son Zamanlarda En Fazla Tercih Edilen Konseptler Arasında Prenses, Roman, Osmanlı Ve Hint Temalı Kına Geceleri Yer Alıyor.

Sevdiğiniz Kişi İle Mutlu Birlikteliğinizi Kutlayacağınız Kına Gecenizi Salonumuzda Hayata Geçirmek İstiyorsanız Yapmanız Gereken Oldukça Basit. Sayfanın Sağ Üst Köşesinde Yer Alan Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonu Aracılığıyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi
Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi