Issız Han Otel

Bursa / Karacabey

100-200

Kapasite

Kapasite

Kapasite

100-200

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Günümüz Konforunda 1394 Yılını Hissetmenizin Mümkün Olduğu Otelimizde Sizi Zaman Yolculuğuna Çıkarıyoruz. Issız Han Tarihi Butik Otel Olarak Bursa Karacabey`de Faaliyet Gösteriyor, Misafirlerimize Farklı Bir Tatil Deneyimi Yaşatıyoruz.

Hikâyesi Oldukça İlgi Çekici Issız Han`ın. Osmanlı Zamanında İpekyolu Üzerinde Bulunduğundan Dolayı Yolcuların Dinlenmek Ve İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Geldi Bir Adresmiş. Biz De Aynı Duyguyu Ve Atmosferi Hissetmeniz İçin Tarihi Dokusunu Bozmadan Restore Ettik Ve Butik Bir Otele Dönüştürdük. 9 Oda Ve Restoranı Bulunan Otelimizde Konaklama Hizmetimiz Dışında Kültürümüzde Önemli Bir Yeri Olan Kına Gecelerine De Ev Sahipliği Yapıyoruz.

Kına Geceleri Geçmişten Bugüne Günümüze Kadar Değeri İlk Günkü Gibi Korunmuş Bir Gelenek. Anadolu`da Kına Yakma Geleneği Oldukça Yaygın Son Dönemlerde Kına Gecesi Geleneği Modern Ve Oldukça İlgi Görülen Hâlini Aldı. Biz De Issız Han Olarak Bu Geleneği Asıl Yerinde Osmanlı Mimarisinin Hâkim Olduğu Mekânda Kutlama Fırsatıyla Sizi Buluşturuyoruz.

Alışılmışın Dışından Bir Kın Gecesine Hazır Olun! Kına Gecenizde Size Özel Hizmetler Sunuyoruz. Davetli Sayınıza Uygun Olarak Masa Ve Sandalyelerin Yerleşim Planını Oluşturuyor, Konforlu Bir Gün Geçirmenizi Sağlıyoruz. Kendinizi Presler Gibi Hissedeceğiniz, Yorulduğunuzda Oturacağınız Ve Arkadaşlarınızla Birlikte Konsept Fotoğraflar Çekilebileceğiniz Kına Tahtını Oyun Pisti Kenarına Konumlandırarak Keyifli Bir Gün Geçirmenizi Sağlıyoruz.

Kına Müzikleri Seçimini Bize Bırakabilirsiniz. Geniş Repertuvara Sahip Müzisyen Ve Orkestrayla Anlaşıyor, Duygusallığı Ve Sevinci Bir Arada Yaşayacağınız Bir Kutlama Geçirmenizi Sağlıyoruz.

Yemekli Bir Kutlamak Gerçekleştirmek İstiyorsanız Menü İçeriğini Sizinle Birlikte Oluşturuyoruz. Otelimizin Profesyonel Aşçıları Tarafından Hazırlanan Yemeklerle Sizi Lezzet Yolculuğuna Çıkarıyoruz.

Issız Han Otel Karacabey Olarak Kına Organizasyonlarında Tercih Edilen Bir Adresiz. Profesyonel Ekibimizle Birlikte Bugünde Sizi Ve Misafirlerinizi Güler Yüzümüzle Ağırlıyor, İsteklerinizi En İyi Şekilde Yerine Getiriyoruz. Eğer Siz De Bizim Ev Sahipliğimizde Kına Gecenizi Kutlamak İstiyorsanız Sayfa Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Issız Han Otel
Issız Han Otel