Kafkas Düğün Salonu

Bursa / Yıldırım

500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

Paket Fiyatı Yoktur

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

1976 Yılına Uzanan Geçmişimizle Birlikte Günümüze Kadar Ara Vermeden Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Yaklaşık 8-10 Kişilik Bir Ekiple Profesyonel Çalışıyoruz. Misafirlerine Son Derece Sevgi Ve Saygı Dolu Yaklaşan, Çözüme Yönelik Bir Anlayışa Sahip Olan Bursa`nın En Eski Ve Köklü Düğün Salonlarından Biriyiz. Yıllardır Yüz Binlerce Konuğun Eğlenmesine Ev Sahipliği Yapmanın Sevincini Yaşıyoruz. Salonumuza Gelen Konuklarımızdan “Ben Burada Sünnet Oldum”, “Şimdi De Çocuğumuzun Evliliği İçin…”, “Ben Burada Evlendim Gibi” Birçok Sözler Duymak Bizi Oldukça Mutlu Ediyor. Merkezi Bir Yerde Ulaşım Kolaylığımız Var. Kolonsuz Bir Salonun Verdiği Görüş Rahatlığıyla Organizasyonlarınızın Sonuna Kadar Tadını Çıkarıyorsunuz.

Hizmet İçeriğimize Gelecek Olursak Bir Tek Kına Töreninin İşaretli Olduğunu Görüyorsunuz. Çiftlerimizin Her İsteğine Karşılık Verebilmek Adına Kına Organizasyonlarınız İçin Çözüm Ortaklarına Sahibiz. Bu Sayede İstediğiniz Her Şeye Sahip Olabiliyorsunuz. Biz De Verdiğimiz Hizmetten Memnun Kalıyoruz. Hem De Çeşitli Konseptler Ve Süslemeler Bağlamında Birçok Seçeneğe Göz Atabiliyorsunuz Ve Seçtiğinizi Sizin İçin Gerçekleştiriyoruz.

Kına Kız Kıza Eğlenmenin Doruk Noktasına Çıktığı Bir Gündür. Düğün Öncesi En Yakın Arkadaşlarınızla Doyasıya Oynamak Yeri Geldiğinde De Gülmek İçin Yaratılmış Bir Gün. Geleneklerimiz İçerisinde Oldukça Yer Kaplayan Kına Organizasyonları İçin Kalite Ve Profesyonel Bir Hizmet İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.

Eğer Bursa Kına Gecesi Mekanları Arayışındaysanız Ve Bizden Teklif Almadıysanız Yandaki Formu Doldurabilirsiniz. Böylece Hem Hizmetlerimiz Hem De Fiyatlarımız Konusunda Ayrıntılı Bir Şekilde Konuşuruz. Hayalinizdeki Kına Organizasyonları İçin….

İletişim
Kafkas Düğün Salonu
Mustafa Eroğlu
Cem Yılmaz
Kafkas Düğün Salonu