50-100

Kapasite

Kapasite

Kapasite

50-100

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Nilüfer`de Hizmet Verdiğimiz Mekanımızda Kusursuz Bir Şekilde Özel Günlerinizi Kutlayabilirsiniz. Uzun Yıllar Boyunca Hizmet Sektöründe Faaliyet Gösteriyoruz. Bursa Nilüfer Kilit Kafe Olarak Faaliyette Olduğumuz Yıldan Bugüne Kadar Birçok Gelin Adayımızın Kına Ve Bekarlığa Veda Gecesine Ev Sahipliği Yaptık. Ayrıca Doğum Günü, Babyshower, Kurumsal Etkinlik Ve Eğlenceleri Bizim Ev Sahipliğimizde Kusursuz Bir Şekilde Kutlayabilirsiniz.


Restoranımızda Organizasyon Düzenlediğimiz Açık Ve Kapalı Olmak Üzere İki Davet Alanı Bulunmaktadır. Davetli Sayınıza Ve Eğlence Düzenleyeceğiniz Mevsimle Doğru Orantılı Olarak Açık Ve Kapalı Alanımızı Size Özel Tahsis Ediyoruz. Sadece Organizasyonunuz Öncesi Yapacağımız Görüşmede Tam Olarak Hangi Alanımızın Sizin İçin Daha Uygun Olduğunu Seçmenizi İstiyoruz. Açık Alanımız Oldukça Geniş Bir Alan Ve Açık Havada Eğlenceli Bir Kutlama Gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı Alanımızdan Bahsetmek Gerekirse; Etrafı Camla Kaplı Her Mevsim Organizasyon Düzenlemeye Oldukça Müsait Gerekli Isıtma Ve Soğutma Sistemlerinin Bulunduğu Bir Alandan Oluşmaktadır. Yüksek Tavan Ve Kolonsuz Olduğundan Dolayı Kış Mevsimlerinde Organizasyon Düzenleseniz Bile Kendinizi Açık Alanda Gibi Hissedebileceksiniz.


Kutlayacağınız Organizasyona Uygun Olarak Kafemizde Süslemeler Yapıyoruz. Masa Ve Sandalyelerimiz Konforlu Ve Renkli Olduğundan Dolayı Süsleme Yapmanıza Gerek Kalmayacak. Konsept Bir Eğlence Geçirmek İstiyorsanız Anlaşacağınız Organizasyon Firmasından Aksesuar Ve Dekor Temin Edebilir, Kafemizi Kendi Zevkinize Uygun Olarak Süsleyebilirsiniz.


Eğer Organizasyonlarınızı Yemekli Yapmak İsteseniz Konuklarınıza Özel Menüler Hazırlayabiliyoruz. Tamamen Damak Zevkinize Göre Hazırladığımız Menülerimizi Eminiz Ki Konuklarınız Çok Beğenecek. Yemek Dışında Aperatif Atıştırmalıklarda Hazırlayıp Servis Edebileceğimizin Bilgisini Vermek İstiyoruz.


Bu Eğlenceli Organizasyonlarınızı Bizimle Birlikte Gerçekleştirmek İsterseniz Kilit Kafe Nilüfer Telefon Ve İletişim Bilgilerine Yan Tarafta Bulunan Ücretsiz Teklif Al Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz. Heyecanla Sizi Bekliyoruz. Sıcak Ve Samimi Ortamımızla Unutulmaz Anlarınızın Mimarı Olalım.

İletişim
Kilit Kafe
Kilit Kafe