La Bella Bar

Bursa / Osmangazi

50-100

Kapasite

Kapasite

Kapasite

50-100

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Pub Kimliği Adı Altındaki Yerler Arasında En Eski Olan İşletmemizde, Bekarlığa Veda Gecelerinizi Çok Eğlenceli Bir Hale Getireceğimiz İşletmemiz Setbaşında Faaliyetlerine Devam Ediyor. 1976 Yılında Kurulan Ve Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Kalitesinden Ödün Vermeyen, Her Geçen Gün Daha Da İyi Bir Hizmet Vermeyi Amaçlayan Bir İşletme Olduğumuzu Söylemek İstiyoruz. Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Bu Zamana Kadar Sayısız Misafirimizi Barımızda Ağırladık. Sadeliğini Kurulduğu Tarihten Bugüne Kadar Koruyan, Zincir Barların Yapaylığından Uzak, Salaş Ve Amerikan Tipi Bir Pub Olduğumuzu Belirtmek İsteriz. La Bella Bar Bursa`daki Sıradan Barlardan Farklı Olarak Konuklarına Hizmet Vermeye Devam Ediyor.


Osmangazi`ye Bağlı Olan İşletmemiz Kolay Bir Lokasyonda Yer Alıyor. Misafirlerimizin Çevre İlçelerden Kolaylıkla Bizi Tercih Edebileceğini Söyleyelim. Özel Araçlarınızla Gelebildiğiniz Gibi Toplu Taşıma Araçlarıyla Da Ulaşabiliyorsunuz. Dolmuş, Taksi, Otobüs Ve Metro Ve Tramvay Gibi Birçok Seçenekle Barımıza Yakın Bir Yere Gelebilir Ve Kısa Bir Sürede Ulaşabilirsiniz.


Mekânımıza İlk Adım Attığınızda Sıradan Barlardaki Gibi Kalabalık Ve Kaosun Ortasında Hissetmiyor, Aksine Sükunetin Ve Samimiyetin Hâkim Olduğunu Görüyorsunuz. L Şeklindeki Barımız Köşede Bulunuyor. Böylelikle Geniş Bir Yer Kaplamıyor Ve Konuklarımıza Fazla Bir Hareket Alanı Bırakıyor. Burada Çalışan Personelimizin De Tüm Mekânı Eksiksiz Görebildiğini Ve Konuklarımıza Daha İyi Bir Hizmet Verebildiğini Söyleyelim.


Güler Yüzlü Personellerimizin Asıl Amacı, Samimi Bir Ortamda Olduğunuzu Fark Ettirmek. Bizi Tercih Ettiğiniz Süre Boyunca Maksimum İlgiyle Hizmet Vermekteyiz.


Mekânımızda Profesyonel Dartlar Bulunuyor. Sevdiklerinizle Sevdiğiniz Müzikleri Dinlerken, Lezzetli Yemekleri Yerken Aynı Zamanda Dart Oynayarak Keyifli Anlar Yaşayabilirsiniz.


Dere Kenarına Kurulmuş, Setbaşı Köprüsü Ve Şehir Kütüphanesi Manzaralı Bir Olduğumuzu, Sektördeki Diğer Barlardan Farklılaşan Bir İşletme Olduğumuzu Söyleyelim. Gerek Konumuyla Gerek Hizmetiyle Gerekse De Eğlenceli Zamanlarıyla La Bella Pub Aradığınız O Eşsiz Mekanlardan. Bizi Tercih Etmek Ve Bekarlığa Veda Gecelerinizde Eğlenceli Zamanlar Geçirmek İsterseniz Form Üzerinden Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
La Bella Bar
La Bella Bar