Last Point

Bursa / Nilüfer

200-300

Kapasite

Kapasite

Kapasite

200-300

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Ekibi

Kına Müziği

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Bekarlığa Veda Partileriniz İçin Mekân Arayışındaysanız Size Bir Önerimiz Var. Kalitesi, Farklı Atmosferi Ve Güler Yüzlü Ekibiyle Last Point Bursa Adresinde Kapılarını Açıyor Ve Arkadaşlarınızla Birlikte Sizi Davet Ediyor!

Birçok Etkinliğe Ev Sahipliği Yapan Mekânımızda Özel Günleri De Organize Ediyoruz. Grup Yemekleri, Nikâh Sonrası Yemeği, Bekarlığa Veda Partileri, Kurumsal Etkinlikler Ve Daha Fazlası İçin Last Point Bursa Adresini Seçebilirsiniz.

Sahnemizde Her Gün Farklı Bir Sanatçıyı Ağırlıyoruz. Farklı Tarzlara Ev Sahipliği Yapan Restoranımızın Etkinlik Programını İnceleyebilir, Size En Uygun Günü Bekarlığa Vedanız İçin Seçebilirsiniz.

İlk Olarak Geceye Ocak Başında Başlıyorsunuz. Ana Yemeklerimiz Oldukça Çeşitli. Türk Mutfağının Seçkin Lezzetlerini Sunduğumuz Restoranımızda Dilediğiniz Lezzetleri Bir Araya Getirerek Davet Menüleri Oluşturabilirsiniz. Lezzetlere Eşlik Eden Mezeler, Alkollü-Alkolsüz İçeceklerle Geceye Güzel Bir Başlangıç Yapıyorsunuz. Yaprak Et Sarma, Haşlama Köfte, Adana Kebap Favorilerimiz Arasında.

Ocak Başı Kısmı Kapandıktan Sonra Yan Tarafta Yer Alan Eğlence Mekânımıza Geçiş Yapıyoruz. Burada Eğlenceye 04.00`E Kadar Devam Ediyoruz. Saat Sınırlaması Olmadan Dilediğinizce Eğlenebiliyor, Arkadaşlarınızla Vakit Geçirebiliyorsunuz.

Sağladığımız Diğer Avantajlar Neler?

Mekânımıza Kendi Aracınızla Gelecekseniz Otoparkımız Bulunuyor. Üstelik Vale Hizmetimiz Sayesinde De Park Yeri Arama Derdiniz Olmuyor.
Gelmeden Önce Rezervasyon Yaptırmalısınız. Böylece Restoranımızın En Güzel Masasını Sizin İçin Ayırabilir, Davetlileriniz İçin Önceden Hazırlık Yapabiliriz.
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışımız Bulunuyor. Hizmet Personeli Etrafınızda Pervane Olurken Tüm İsteklerinizi Hızlı Bir Şekilde Yerine Getiriyor.

Kısacası Size Keyifli Bir Zaman Sunuyoruz. Eğer Siz De Bursa`daysanız Ve Bir Eğlence Mekânı Arıyorsanız Doğru Adres: Last Point

Peki, Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Doldurarak İletişim Ve Organizasyon Bilgileriniz Hakkında Bilgi Verebilir, “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayarak Da Formu Bize Gönderebilirsiniz. Böylece Last Point Fiyatlarının Ne Kadar Avantajlı Olduğunu Da Görebileceksiniz.

İletişim