100-200

Kapasite

Kapasite

Kapasite

100-200

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Foto Galeri

Hakkında

Eşsiz Fırsatları Ve Sağladığı İmkânlar İle Bekarlığa Veda Gecelerinizin Aranılan Mekânı Looma Bursa Osmangazi`de Hizmet Veriyor. Kükürtlü`de Yer Alan İşletmemize Rahat Ulaşım İmkânları Sayesinde Kolaylıkla Gelebiliyorsunuz. Özel Araçlarınızla Gelebildiğiniz Gibi Birçok Toplu Taşıma Araçlarıyla Da Gelebildiğiniz İşletmemizde Park Sorunu Çekmeyeceğiniz De Söylemek İsteriz. Gece 12`Ye Kadar Hizmet Verdiğimiz İşletmemizde Aracınızı İşletmemizden Ayrılacağınız Süre Boyunca Ücretsiz Olarak Park Edebiliyorsunuz.


Kaliteli Hizmeti Buluşturan Looma, Misafirlerini Güler Yüzlü Personeller Aracılığıyla Ağırlıyor. Organizasyonunuz Boyunca Maksimum İlgiyle Konuklarımızın Hiçbir Aksaklık Yaşamamasını Sağlıyoruz. Güler Yüzü Hizmeti Bir An Olsun Kaybetmeyen Personellerimiz, Tüm İsteklerinizi Yerine Getirmek İçin Çalışıyorlar.


İşletmemizde Bekarlığa Veda Geceleri Dışında Kokteyller, Şirket Yemekleri, Lansman Ve Tanıtımlar, Bayii Toplantıları, Yıl Dönümleri Ve Nikah Sonrası Yemekleri Gibi Özel Etkinlikleri De Rahatlıkla Gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun İçin Mevsim Koşullarının Etkilemediği Bir İşletme Seçeneği Sunmaktayız.


Açık Ve Kapalı Alanımızın Bulunduğu İşletmemizin 150 Kişilik Bir Kapasitesi Bulunuyor. 75 Açık Alan Ve 75 Kapalı Alan Kapasitesiyle Konuklarımızı Ağırlamaktayız. Açık Alanımız Yeşil Çim Alandan Oluşuyor. Çevresi Ağaç Ve Renkli Çiçeklerle Çevrelenmiş Bahçemizde Eğlenceli Anlar Geçireceğiniz Organizasyonunuzu Düzenleyebilirsiniz. Gelecek Sayısını Bizimle Önceden Paylaşmanız Durumunda, Tercih Edeceğiniz Alanımızdaki Masa Ve Sandalyeleri Kişi Sayısına Göre Dizayn Etmekteyiz. Dilerseniz Düzenli Ve Yan Yana Dilerseniz De Masaları Birleştirerek Tek Uzun Bir Masa Haline Getirebiliyoruz. Bu Masa Ve Sandalyelerin Bekarlığa Veda Geceleri Konseptiyle Süslenmesini İsterseniz Profesyonel Olarak Bu İşi Yapan Firmalarla Anlaşabilir Ve İşletmemizin Süslenmesi İçin Yardım Alabilirsiniz.


Yemeklerimiz, Birçok Misafirimizin Damak Tadına Hitap Edilecek Şekilde Hazırlanıyor. Geniş Yelpazeli Menümüzde Her Konuğumuzu Doyuracak Lezzetli Yemeklerimiz Bulunuyor. Mantarlı Krep, Köfte, Tortilla Ekmeğiyle Hazırlanan Özel Dürümler Gibi Lezzetleri Hazırlayabiliyor Ve Konuklarımıza Hızlı Bir Şekilde Sunabiliyoruz.

İletişim
Looma
Looma