100-200

Kapasite

Kapasite

Kapasite

100-200

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Bekarlığa Veda Gecelerinizi Hayallerinizdeki Gibi Kutlamak İçin Konuklarımızı Malt Night`a Bekliyoruz. Nilüfer`de Hizmet Veren İşletmemiz, Bir Bekarlığa Veda Gecesinde Olması Gereken Her Detayı Misafirlerimize Sunuyor. Nedir Bunlar Derseniz Hemen Açıklayalım.


  • İşletmemize Toplu Taşıma Araçlarıyla Zorluk Çekmeden Gelebiliyorsunuz. Konuklarımıza Kolay Bir Ulaşım İmkânı Sunan Barımıza Aynı Zamanda Özel Araçlarınızla Da Gelebilirsiniz. Park Konusunda Kuşkunuz Olmasın, Araçlarınız İçin Park Sıkıntısı Yaşamayacaksınız.

  • Güler Yüzlü Personellerimiz Misafirlerimizle Gece Boyunca İlgilenecek Ve Organizasyonlarınız İçin Bir Problem Yaşamamalarını Sağlayacaklar. 2013 Yılında Kurulan İşletmemizde Bugüne Kadar Birçok Bursalı Misafirimizi Ağırlama Şansına Sahip Olduk. Konuklarımızı Nasıl Memnun Edeceğimizi İyi Bildiğimizi Söyleyebiliriz. Bugüne Kadar Bekarlığa Veda Geceleri, Doğum Günleri, Yıl Dönümleri, Yılbaşı Organizasyonları, Kurumsal Etkinlikler Ve Daha Birçok Özel Anınıza Tanıklık Ettik. Deneyimlerimizden Şimdi De Sizin Gecelerinizde Faydalanmanızı İstiyoruz. Kusursuz Bir Organizasyon Nasıl Düzenlenir İyi Biliyoruz.

  • Yoğunluğumuzdan Dolayı Bizimle Organizasyonunuzdan 1 Hafta Önce İletişime Geçerseniz Organizasyonunuz Olarak Ekstra Hazırlanma Şansına Sahip Oluyoruz. Taleplerinizi Karşılamaya Ve Minik Jestler Yapmak İçin Zamanımızın Olması İçin Önceden Konuşuyor Ve Planlamamızı Yapıyoruz. Gelecek Kişi Sayısına Göre Sahneye Yakın Bir Bölümden Güzel Masalar Rezerve Etme Şansına Da Sahip Olabilirsiniz.

  • Mekânımızda İç Dizaynımız Özenle Hazırlandı. Masalarımızın Tümü, Geniş Sahnemizi Görecek Şekilde Yerleştirildi. Böylelikle Hangi Masada Oturursanız Oturun Eğlenceyi Kaçırmama Ve Önünüzün Kapanmama Şansına Sahipsiniz.

  • Bekarlığa Veda Gecelerinin Olmazsa Olması Canlı Müzik Etkinliğinin Kaliteli Halini Malt Night`ta Yaşayacaksınız. Malt Night Bursa`daki Diğer İşletmelerden Farklı Olarak Hemen Hemen Her Gün Farklı Konsept Sunuyor. Her Gün Farklı Müzisyenlerimizin Çıktı Sahnemizde Kulaklarınızın Pası Silinecek. Son Model Teknoloji Işık Ve Ses Sistemlerimiz İle De İşletmemizin İçindeki Her Masanın Müziği Net Şekilde Duymasını Sağlıyoruz. İşletmemizdeki Her Detayın Kaliteden Oluştuğunu Belirtelim.Bizi Tercih Etmek Ve Eğlencenin Merkezinde Olmak İsterseniz Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

İletişim
Malt Night
Malt Night