Masal Düğün Salonu

Bursa / Yıldırım

200-300

Kapasite

Kapasite

Kapasite

200-300

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Kına Geceniz İçin Bursa`da Mekân Mı Arıyorsunuz? Masal Düğün Salonu Bursa Yıldırım Olarak Bu Arayışınıza Son Veriyoruz. Gelin Adaylarımız İçin Hayallerini Kurduğu Günlerden Biri Olan Kına Geceleriniz İçin Eşsiz Atmosfer Sunuyoruz. Profesyonel Ekibimiz Ve Organizasyon Sorumlumuz İle Birlikte Size Özel Konseptler Oluşturuyoruz Hem De Eksiksiz Bir Şekilde Gecenizi Taçlandırıyoruz. Ulaşım Olarak Kolaylıkla Ulaşılabilir Bir Noktada Bulunan Mekânımıza Özel Araçlarıyla Gelen Konuklarınız Geniş Otoparkımız Sayesinde Otopark Problemi Yaşamıyorlar.

300 Kişi Kapasiteli Kına Salonumuzu Girişten İtibaren Rengarenk Taklar İle Süslüyoruz. Gelin Adayımızın Kaftanına Uygun Renklerde Bir Kına Tahtı Seçtikten Sonra Süslemeye Başlıyoruz. Kına Gecenize Dair Planladığınız Her Ne Var İse Gerçekleştirme Fırsatı Bulabileceğiniz Salonumuzda, Tamamen Kendi Zevkinizi Ortaya Çıkarmak İsterseniz Bir Kına Organizasyon Firmasıyla İle Beraber Çalışabiliyorsunuz. Çalışmak İstediğiniz Organizasyon Firmanın Bilgilerini Bizimle Paylaşmanız Yeterli Olacak. Gerisini Bize Bırakıyorsunuz. Sizinle Birlikte Tüm Detayları Koordineli Bir Şekilde Organize Ediyoruz.
Kına Geceniz İçin Masa Ve Sandalye Süslemeleri, Aksesuarlar Gibi Birçok Detayı Sizler İçin Özel Olarak Hazırlıyoruz. Konseptiniz İçin Dilerseniz Kına Gecelerinin Vazgeçilmezi Kırmızı Renk İle Dilerseniz De Tamamen Zevkinize Göre Başka Bir Renk Tercih Edebilirsiniz.

Eğlencenizi Doyasıya Yaşamanız İçin Kaliteli Teknolojik Ekipmanlarımızla Ve Orkestramızla Canlı Müzik Hizmeti Veriyoruz. Gece Boyunca Yerinizde Bir Dakika Oturmayacağız Anlar Geçireceğinizin Garantisini Veriyoruz. Ayrıca Davetlilerinizin O Güne Özel Duygularını Sizin İçin Kaleme Alacağı Bir Anı Defteri Hazırlıyoruz. Çocukları Olan Davetlilerinizi De Unutmadık Tabii Ki! Küçük Misafirlerimiz İçin Keyifli Vakit Geçirebilecekleri Bir Çocuk Oyun Alanımız Bulunuyor.

Siz De Kına Gecenizi Planlarken Fikir Ve Destek Almak İsterseniz Bu Konuda Büyük Bir Mutlulukla Yardımcı Olacağımıza Emin Olabilirsiniz. Bursa Kına Gecesi Salonları Arasında Size Özel Fırsatlarımızdan Faydalanmak İçin “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklamanız Yeterli.

İletişim
Masal Düğün Salonu
Masal Düğün Salonu