500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

10.000 TL`den Az

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

10.000-20.000 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Gelin Hamamı

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Semazen

Zenne & Oryantal

Foto Galeri

Hakkında

Doğayla İç İçe, Yeşillikler Arasında Yer Alan Mavera Park, 2017 Yılından Beri Havuzlu Terası Ve Kapalı Davet Alanında Kına Gecesi Ve Bekarlığa Veda Etkinliklerinize Ev Sahipliği Yapıyor. Bursa`da Kına Mekanları Arasında Şehir Merkezine En Yakın Manzaralı Mekan Olma Özelliğine Sahibiz. Geniş Davet Alanlarımızı Uzun Davetli Listeli Kutlamalarınız İçin Uygun Oluyor. Tecrübeli Ekibimiz Tarafından Hazırlanan İkramlarımızla Da Gecenize Lezzet Katıyoruz.

Davet Alanları

1.500 Metrekare Büyüklüğündeki Terasımız, Panoramik Bir Şehir Ve Orman Manzarası Sunuyor. 1.000 Kişiye Kadar Davetli Ağırlayabilidiğimiz Terasımızın Ortasında Süs Havuzu Ve Şelale Yer Alıyor. Ağaçlar İçindeki Terasımızda Büyük Bir De Dans Alanı Bulunuyor. Terasımızda Sizi Müziğe Ve Eğlenceye Doyuracak Profesyonel Teknik Ekipmanlar Kullanılıyor. Birbirinden Güzel Kareler Yakalayabileceğiniz Fotoğraf Köşemiz Mevcut.

700 Metrekare Büyüklüğündeki Kapalı Davet Alanımız İse 500 Kişilik Kapasitesiyle Hizmet Veriyor. Boydan Boya Camla Kaplı Olan Salonumuzda Da Manzaradan Mahrum Kalmıyorsunuz. Salonumuzun, Açılır Kapanır Tavan Sistemi Ve Kolonsuz Yapısı Sayesinde Aydınlık Ve Ferah Bir Ortamı Var. Geniş Bir Alana Sahip Olan Salonumuzda Özel Şark Köşelerimiz De Bulunuyor. Isıtma Sistemimiz Sayesinde De Kutlamalarınız İçin Her Mevsim Hizmet Verebiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Dekorasyonumuza Manzarası Sayesinde Doğal Güzelliğe Sahip Olan Mekanımıza Sade Şıklık Kazandıracak Unsurlar Eklemeye Dikkat Ettik. Anlaşmalı Olduğumuz Organizasyon Firmasıyla Çalışıyor Ve Sizin İsteğinize Göre Bir Dekorasyon Yapıyoruz. Oturma Düzenimiz İçin Yöresel Şark Masalarımızın Dışında İsterseniz De Masa Ve Sandalye Çeşitliliğimiz Arasından Oluşturabilirsiniz. Talebiniz Doğrultusunda Renk Ve Ürün Çeşitliliğimiz Arasından Sandalye Ve Masa Süslemelerinizi Yapıyoruz.

Hizmetler

Kına Ve Bekarlığa Veda Mekanları Bursa`da Yer Alan İşletmemiz Her Detayı Düşünülmüş Hizmet Seçenekleriyle Sizin İçin Eğlence Ve Konforu Bir Araya Getiriyor.

●Canlı Müzik
●Bindallı/Kaftan
●Davul Şov
●Zenne/Oryantal/Semazen
●Dilek Feneri
●Gelin Hamamı
●Kına Ekibi
●Hint Kınası
●Kına Süslemesi
●Kına Mumu
●Kına Tepsisi
●Hazırlık Odası
●Fotoğraf Ve Video Çekimi
●Yemek Servisi
●Otopark

Yiyecek / İçecek

Tecrübeli Ekibimiz Tarafından Hazırlanan İkramlarımızla Tercihinize Göre Bir Menü Oluşturabilirsiniz. Izgara Veya Sulu Yemek Çeşitlerimizden Seçeceğiniz İkramlarla Ana Yemekli Bir Menü Oluşturabilirsiniz. Kokteyl Menü Konseptini Tercih Ederseniz De Menümüz Kuru Pasta, Yaş Pasta, Meşrubat Ve Çerezden Oluşuyor. Davet Öncesi Menü Tadımı Hizmeti Sunuyoruz. Tadım Sonrası İsteğinize Bağlı Menüde Değişiklikler De Yapıyoruz.

Kapanış

Bursa Osmangazi Kına Salonları Arasından “Görünenin Ötesinde Olağanüstü Güzellik Mavera!” Sloganımızın Hakkını Vererek Ayrılıyoruz. Şehir Merkezine En Yakın Doğayla İç İçe Mekanımızda Huzuru Hissedeceksiniz. Geniş Ve Şık Davet Alanlarımız, Leziz İkramlarımız Ve Doyasıya Eğleneceğiniz Hizmetlerimizle Kına Ve Bekarlığa Veda Geceleriniz İçin Ayrıcalıklı Bir Kutlamaya Davet Ediyoruz. Mekanımız Ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Mavera Park
Mavera Park