Record Bar

Bursa / Nilüfer

100-200

Kapasite

Kapasite

Kapasite

100-200

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Alışılmışın Dışında Bir Ortamda Bekarlığa Veda Gecelerinizi Gerçekleştirmek İsterseniz, Sizi Otantik Ve Samimi Ortamımızda Ağırlamaktan Mutluluk Duyacağız. Record Bar Görükle`de Konuklarına Kaliteli Ve Sıcak Bir Hizmet Veriyor.


Görükle`de Merkez Bir Konumda Bulunan İşletmemiz Konuklarımıza Kolay Ulaşım İmkânı Sunuyor. Bizi Tercih Eden Misafirlerimiz Çevre İllerden Toplu Taşıma Araçlarıyla Gelebilirler. Özel Araçlarıyla Gelmek İsteyen Konuklarımızın İse Park Sorunu Yaşamayacağını Belirtmek İsteriz. Öğlen 12`De Hizmet Vermeye Başlayan Barımız Gece 04.00`A Kadar Kesintisiz Olarak Faaliyetlerine Devam Ediyor. Bizi Sadece Gece Geç Saatlerde Değil, Öğleden Sonra Da Tercih Edebilir, Samimi Bir Ortamda Zaman Geçirebilirsiniz. Ayrıca Haftanın Her Günü Hizmet Verdiğimizi Belirtelim.


Çalışanlarımızın Ortamımızla Uyumlu Bir Şekilde Güler Yüzlü Bir Hizmet Verdiğini Söylemek İstiyoruz. Bizi Tercih Edecek Konuklarımız İle Özel Olarak İlgileniyorlar Ve Hiçbir Aksaklığın Yaşanmaması İçin Çalışıyorlar. Organizasyon Boyunca Bir Dediğinizi İki Etmiyoruz Ve Kusursuz Bir Organizasyon Geçirmeniz İçin Record Bar`a Bekliyoruz.


Bu Zamana Kadar Ev Sahipliği Yaptığımız Sayısız Organizasyon İle Deneyimlendiğimizi Ve Bu Deneyimlerimizi Sizinle De Paylaşmak İçin Sabırsızlandığımızı Söylemek İsteriz. Nikah Sonrası Yemekleri, Bekarlığa Veda Geceleri, İş Toplantıları, Doğum Günleri Gibi Özel Anlarınızda Yanınızda Oluyor Ve Eğlenceyi Konuklarımızla Paylaşıyoruz.


Hem Yemek Hem De Alkol Fiyatlarımızın Çok Uygun Olduğunu Belirtelim. Record Bar Olarak Amacımız, Kaliteli Hizmeti Samimi Bir Ortamda Ucuz Fiyatlarla Buluşturmak. Bunun İçin De Var Gücümüzle Çalışmaktayız.


Müziklerimizin De Keyifli Bir Akşam Geçirmenize Katkı Sağlayacağını Düşünüyoruz. Record Bar Bursa`da Kaliteli Müziğin Adresi Olarak Hafızalara Kazınıyor. Farklı İmkânları Samimi Bir Ortamda Değerlendirmek Ve Bekarlığa Veda Gecelerinizde Eğlenceyi Soluksuz Yaşamak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Sitedeki Formu Doldurmak. Böylelikle Bizimle İletişime Geçebilir Ve Organizasyonunuz İçin Planlama Aşamasına Başlayabiliriz.

İletişim