Seremoni Garden

Bursa / Nilüfer

750-1.000

Kapasite

Kapasite

Kapasite

750-1.000

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Gelin Hamamı

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Semazen

Zenne & Oryantal

Foto Galeri

Hakkında

Seremoni Garden Nilüfer Bursa`da Işıl Işıl Bir Kına Gecesi Ya Da Bekarlığa Veda Kutlaması Gerçekleştirmek İsteyen Değerli Çiftlere Kapılarını Açıyor. Alaaddinbey`in Şeftali Bahçeleri Ve Yemyeşil Tarlaları İçine Konumlanmış, Adeta Bir Saklı Cennet Niteliği Taşıyan Mekanımızla Sizi Tanıştırmak İstiyoruz. Doğanın Karşı Koyamayacağınız Atmosferinin Eşliğinde Eğlenceli Bir Kına Gecesi Sizi Bekliyor. Kırda Kına Konseptimizle Çiftlere Ve Konuklarına Benzersiz Bir Deneyim Yaşama Fırsatı Sunuyoruz.

Davet Alanları

Kına Gecelerinizi Düzenlemek İçin Açık Ve Kapalı 2 Farklı Alan Seçeneğimiz Mevcut.
●Açık Alan: Bahçemiz Yemekli Davetlerde 750 İla 1.000, Kokteyl Düzeninde 1.000 İla 2.000 Kişinin Ağırlanabileceği Oldukça Geniş Bir Alan Üzerine Yayılıyor. Burada Yapacağınız Davetler İçin Çadır İmkanı Sağlayarak Farklı Hava Koşullarına Karşı Önlem Alıyoruz.
●Kapalı Alan: Mekanımızın En Çok Dikkat Çeken Unsurlarından Olan 150 Metrekarelik, 100 İla 200 Kişi Kapasiteli Cam Evimizde De Kınanızı Ve Fotoğraf Çekimlerinizi Yapabilirsiniz.
●After Party`ler İçin De Seremoni Garden`ın Davet Alanlarını Tercih Edebilirsiniz.

Dekorasyon / Süsleme

Seremoni Garden Kına Gecesi Davetiniz İçin Renkli, İçinizi Açacak Bir Dekorasyonla Karşınıza Çıkıyor. Beyaz Sandalyelerimizi Mor Tüllerle Giydiriyoruz. Beyaz Masalarımızı Da Sadeliğe Bağlı Kalarak Zarif Beyaz Çiçek Demetleriyle Süslüyoruz. Gold Detayları Bulunan Pembe Kına Tahtımızı Ve Puf Koltuklarımızı Da Sahnemize Yerleştiriyoruz. Kına Tahtımızın Rengiyle Uyumlu Olarak Hazırlanan Karşılama Tabelalarımızı Da Davet Alanlarımızın Girişine Koyduktan Sonra Dizaynımız Tamamlanmış Oluyor.

Hizmetler

Çiftlerimiz Kına Gecesi Öncesinde Hazırlıklarını Noktalamaya İhtiyaç Duyarsa Özel Bahçe Kısmı Da Bulunan Gelin-Damat Odamıza Geçebilir. Gelinimiz İçin Bindallı, Nedimeleri İçin De Kaftan Modellerimiz Bulunuyor. Davet Alanımıza Giriş Yaptığınız Andan İtibaren Coşkulu Bir Kına Gecesi Sizi Bekliyor. Bu Coşkunun Kaynağı Özel Parçalarla Oluşturulmuş Müzik Listemiz, Dans Ekiplerimizin Performansları Ve Davul Şovlarımız. Kına Tepsisi, Mumu, Takımı, Konuşma Balonları, Dilek Feneri, Hint Kınası Gibi Tüm Aksesuarlar Da Mekanımız Tarafından Temin Ediliyor.

Kapanış

Şıklığın Ve Doğallığın Bir Araya Geldiği Samimi Mekanımızda Çiftlerimiz İçin Unutulmaz Kına Geceleri Düzenliyoruz. Rengarenk, Huzur Dolu Bahçemizde Bu Özel Geceleri Mükemmel Fotoğraflara Sahne Olan Kusursuz Davetler Haline Getiriyoruz. Her Ayrıntıyı Düşünerek Hazırladığımız Zengin Hizmet Paketlerimizin Yüzünüzü Güldüreceğinden Eminiz. Seremoni Garden Kına Fiyatlarına Yönelik Ayrıntılı Bilgi Edinmek İçin Tek Yapmanız Gereken İletişim Adreslerimiz Üzerinden Bizimle İrtibata Geçmek.

İletişim
Seremoni Garden
Dilşad Arslan
Dilsad Turan
Seremoni Garden