500-750

Kapasite

Kapasite

Kapasite

500-750

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Yazın Çiçekler Kışında Karlar Arasında Yer Alan Mekânımız Açık Hava Kır Kınasını Yaşatmak İçin Sizi Bekliyor! Servis Anlayışımızdan Doğa Manzaramıza Kadar 2015 Yılından Beri Hizmet Veriyoruz. Yenilenen Bahçemiz Ve Kapalı Alanımızla Kaliteyi Seçen Herkesi Bekliyoruz.


Bahçemiz Yemyeşil! Kına Organizasyonunuzu Gerçekleştirirken Bu Keyfi Sonuna Kadar Yaşıyorsunuz. Size Özel Menülerimiz Ve Servislerimiz İle Günün Sizin Olduğunu Anlıyorsunuz. Etrafınızda Pervane Olan Organizasyon Sorumlumuzla Birlikte Hayallerinizdeki Kınayı Yaşayacağınıza Emin Olabilirsiniz.


Yemekli Bir Kına Düşünüyorsanız, Dünya Mutfağının Seçkin Lezzetleriyle Buluşuyorsunuz. Ustalarımız Size Özel Bir Menü Hazırlıyor Ve Lezzet Açısından Oldukça Tatmin Oluyorsunuz.


Konum Olarak Uludağ Ve Denizin Kesişme Noktasında Yer Alıyoruz. Hem Mudanya`nın Hem De Uludağ`ın Güzelliği Arasında Harika Bir Açık Hava Kınasına Kavuşuyorsunuz. Biliyorsunuz Ki Bursa Tarihi Anlamda Oldukça Güçlü Bir Şehir Ve Siz Böyle Bir Yer De Size Hayallerinizdeki Daveti Sunuyoruz.


Sağlıklı Ürünlerin Seçilmesi Ve Hijyenik Mutfak Kriteri Bizim İçin Çok Önemli. İnsan Sağlığına Oldukça Dikkat Eden Bir Ekip Olduğumuz İçin “Yemediğimiz Yer De Yedirmeyiz” Diye Düşünüyoruz. Bir Diğeri İse Uygun Fiyatlarla Hizmet Veriyor Olmamız. Her Bütçeye Uygun Organizasyonlar Gerçekleştirerek Her Kesime Hitap Ediyoruz. Son Olarak İse Güler Yüz. Çünkü Bu Olmadıkça Düğününüzde Asla Mutlu Olmayacağınızı Biliyoruz. Samimiyet Olduğu Zaman Her Şey Daha Güzel Oluyor.


7`Den 70`E Herkesin Evi Olarak Bursa Osmangazi Kına Salonları Arasında Karşınıza Çıkıyoruz. “Sizinle Güzel” Sloganıyla Çıktığımız Bu Yola İlk Günkü Heyecanımızla Devam Ediyoruz. İlke Ve Standartlarımızı Koruyarak Harika Lezzetler Ve Kaliteyle Hayalinizdeki Kır Kınası Davetini Gerçekleştiriyoruz. Eğer Siz De Bizimle Bu Özel Gününüzü Paylaşmak İstiyorsanız Yandaki Fiyat Teklifi Al Butonuna Tıklayarak Ve Çıkan Formu Eksiksiz Doldurduğunuz Takdirde Önceden Randevu Alabiliyorsunuz.

İletişim
Tepe Cafe
Tepe Cafe