224 Garden

Bursa / Nilüfer

300-400 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

300-400 kişi

Kokteyl Kapasitesi

500-750

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Açık Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Vale

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Havuz Başı Düğünü

Hizmet

After Party Alanı

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın Nilüfer İlçesinde Yer Alan Ve Gözde Düğün Mekanlarından 224 Garden Olarak Havuzlu Kır Bahçemizde Özel Davetlerinizi Gerçekleştirme İmkanı Sunuyoruz. Bursa Kır Düğünü Yerleri Arasında Sakinliğiyle Ve Doğal Ortamıyla Çok Sevilmekte Olan Mekanımız, Gerçek Çim Alanıyla Çiftlerin Hayallerini Süslüyor. Tüm Sevdiklerinizi Ağırlamanızı Mümkün Kılacak Açık Hava Kapasitesiyle Eksiksiz Ve Harika Bir Kır Düğünü Planlamasına Yardımcı Oluyoruz.

Davet Alanları

500 İle 700 Arasında Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahip Açık Hava Bursa Kır Düğünü Mekanlarının Başında Gelen 224 Garden, Misafirlerinizi Yemekli Düğününüzde Ağırlama İmkanı Da Sunuyor. Açık Havada Vereceğiniz Yemek Ve Kokteyl Eşliğindeki Davetlerinize Uygun Mekanımızda Deneyimli Personellerimiz Servisinizi Gerçekleştiriyor. Eğlencenin Bitmeyeceği, Dans Ve Müzik Eşliğinde Kutlama Yapabileceğiniz Pistimiz Gece Boyunca Hazır Olarak Sizi Bekliyor. Buna Ek Olarak 224 Garden`da Davetinize Özel After Party Alanı Da Mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

Gerçek Çim Zemin Üzerinde Ve Havuz Başında Yerleştirilen Masalarımız Beyazın Asaletiyle Sade Bir Düğün Hayali Kuranlar İçin Mükemmel Seçim. Yuvarlak Ve Beyaz Örtülü Masalarımızın Etrafında Dizili Napolyon Sandalyelerimizin Sırtlarını Tül Ve Tüylerle Süslüyoruz. Nikah Masanızı Renkli Çiçekler Ve Tüller Eşliğinde Hoş Bir Hale Getiriyoruz. Bu Zarif Tasarımı Masa Üstündeki Mumlarımızla Destekliyoruz.

Yemekli Davetlerde Kullandığımız Sade Supla Ve Yemek Takımlarıyla Şık Bir Görünüm Elde Ediyoruz. Masalarımızın Ortasına Yerleştirdiğimiz Renkli Çiçeklerle Zarif Bir Dokunuş Ekliyoruz. Mekanımızda Işıklandırmayı Halatlara Takılan Renkli Lambalar Eşliğinde Şık Ve Loş Bir Tasarımla Tamamlıyoruz. Bu Renkli Işıklar Sayesinde Mekana Canlı Ve Eğlenceli Bir Hava Da Katıyoruz. Müzikten Işıklandırmaya, Süslemeden Yemeğe Bütün İsteklerinizin Karşılanabileceğinin Garantisini Veriyoruz.

Hizmetler

Menü Tadımı Ve Dilediğiniz Yemek Seçimlerinin Ardından Özel Gününüzde Damak Tadınıza Uygun Bir Listeyle Yemekli Davetinizi Hazırlıyoruz. Yemeklerimiz Deneyimli Aşçılar Tarafından Özenle Hazırlanarak Misafirlerinizin Karşısına Çıkıyor. Sahne Ses Ve Işık Düzenlemelerini Ve Kurulumlarını Yaparak Gecenizde Müziğin Eksik Olmadığı, Gönlünüzce Dans Edebileceğiniz Bir Davet Planlamasına Olanak Sağlıyoruz. Davetlerinizi Planlamak İçin Organizasyon Sorumlularımız Her Aşamada Size Yardımcı Oluyor. Misafirlerinizin Araçları İçin 150 Kişiye Kadar Otopark Alanı Ve Aynı Zamanda Vale Hizmeti Veriyoruz.

Kapanış

Bursa Nilüfer`de Kır Düğünü İçin Doğayla İç İçe Bir Mekan Arayışındaysanız 224 Garden Tam Size Göre! Çiftlere Özel Müzik Hizmetiyle Keyifli Bir Gece Sunmanın Yanı Sıra Sade Tasarımı Ve Oturma Düzeniyle Bahçemizde Ağırlayacağınız Misafirlerinizin Konforunu Da Önemsiyoruz. Deneyimli Kadromuzla Eğlencenin Eksik Olmadığı Özel Davetiniz İçin Hizmete Hazırız. 224 Garden Bursa Kır Düğünü Fiyatlarıyla İlgili Teklif Almak İçin Ücretsiz Formumuzu Doldurabilir Veya “İletişim” Kısmından Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim