Ada Mola

Bursa / Nilüfer

300-400 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

300-400 kişi

Kokteyl Kapasitesi

500-750

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Menüde Değişiklik

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Şehir Merkezinde, Doğanın Tadını Çıkararak Unutulmaz Bir Kır Düğünü Gerçekleştirmek İsteyen Çiftlerin Adresi Ada Mola! Yıllardır Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Mutlu Çiftlerin Hayallerini Süsleyen Düğünü Gerçeğe Taşıyoruz. Uzman Ekibimizle Birlikte Kutlamanın Her Ayrıntısını Sizin Arzularınıza Göre Şekillendiriyoruz. Davet Alanlarımızı Özenle Dekore Ederek Ada Mola Farkıyla Eşsiz Bir Bursa Nilüfer Kır Düğününe Hazırlıyoruz.

Davet Alanları

Sosyal Yaşamın Merkezi Olarak Projelendirilen Ada Mola Bünyesinde, Kokteyl Düzeninde 500-750 Konuk Ağırlayabildiğimiz Açık Alanımız Bulunuyor. Yemyeşil Ağaçlarla Çevrili Bahçemizde Yemekli Davetlerinizi Maksimum 400 Misafirle Düzenleyebiliyoruz. Sonsuz Mutluluğa Adım Attığınız Özel Gecenizi Doğanın Güzelliğinde Kutluyoruz. Salon Düğünüyle Hayatlarını Birleştirmek İsteyen Çiftlerimiz İçin De Kapalı Davet Alanımız Bulunuyor. Ferah Salonumuzun Tavanı Açılır Kapanır Özelliğe Sahip.

Dekorasyon / Süsleme

Sevgiyle İşlettiğimiz Mekanımız Ada Mola`da Oturma Düzenini Kare Veya Yuvarlak Masalarla Oluşturuyoruz. Masalarımızı Şık Örtülerle Hareketlendiriyoruz. Tamamen Tercihlerinize Göre Dekore Ettiğimiz Davet Alanlarımızda Beyaz Napolyon Sandalyeler Kullanıyoruz. Kır Düğünü Havasını Yansıtan Ve Samimi Atmosferi Destekleyen Bahçe Aydınlatmalarından Yararlanıyoruz. Beraberliğinizi Taçlandıran Düğün Geceniz İçin Yetkin Bir Organizasyon Firmasıyla Çalışıyoruz.

Hizmetler

Bursa Nilüfer Kır Düğün Salonları Arasında Hizmet Kalitesiyle Öne Çıkan Ada Mola`da, Kutlamanızı Uzman Davet Sorumlumuz Ve Anlaşmalı Organizasyon Firmamızla Birlikte Planlıyoruz. Gelişmiş Ses Ve Işık Sistemlerimizi Kurarak Sahnemizi, Gecenin Eğlencesine Hazırlıyoruz. Anılarınızı Yıllarca Canlı Tutabilmek Adına, Davet Boyunca Konuklarınızla Geçirdiğiniz En Neşeli Anları Kayıt Altına Alıyoruz.

Beklenmeyen Hava Koşullarına Karşı Önlem Alarak Kesintisiz Bir Davet Vadediyoruz. Sektörde Deneyimli Bir Catering Firmasıyla Anlaşarak, Yemekli Ve Kokteyl Kutlamalarınızı Hünerli Aşçılarımızın Elinden Çıkan Enfes Tabaklarla Tatlandırıyoruz. Organizasyon Öncesi İşletmemize Uğrayarak Lezzet Tadımı Yapabilir, Menü İçeriklerinde Değişiklik Sağlayabilirsiniz. Bünyemizde Hazırlık Odası Bulunuyor. Ayrıca Aracıyla Katılım Sağlayacak Misafirlerimiz İçin 75-100 Araç Kapasiteli Otoparkımız Var.

Kapanış

Bursa`da Tecrübeli Ekibimiz Ve Geniş Hizmet Yelpazemizle Eksiksiz Bir Kır Düğünü İçin Çalışıyoruz. Davetinizi İtinayla Planlıyor Ve Doğanın İçinde Benzersiz Bir Gece Sunuyoruz. Firmamızdan Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İsterseniz Sayfada Yer Alan İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Ayrıca İletişim Numaramızı Arayarak Detaylı Sorularınızı Doğrudan Yöneltebilir, Kır Düğünü Bursa Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim
Ada Mola
Ada Mola