Bademli Pino Garden

Bursa / Nilüfer

50-100 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

50-100 kişi

Kokteyl Kapasitesi

50-100

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Bahçe

Yüksek Tavan

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Kır Düğünü Etkinlikleri İçin Hizmet Veren Mekanımızda Çiftleri Organizasyon Konusunda Tecrübeli Ekibimiz Karşılıyor. Kurumsal Etkinliklerle Deneyim Kazanan Ekibimiz Düğün Ve Davetler İçin De Faaliyet Göstermeye Devam Ediyor. Mekanımız Bünyesinde Hem Açık Hem De Kapalı Davet Alanları Mevcut. Böylece Çiftlerimiz İstedikleri Konsepti Tercih Edebiliyorlar. Kır Bahçemizde Düğününüzü Ana Yemekle Veya Kokteyl İçerikli Menülerle Zenginleştirebilirsiniz.

Davet Alanları

Nilüfer Kır Düğün Salonlarından Bademli Pino Garden`da 1 Açık Ve 1 Kapalı Davet Alanı Bulunuyor.
-Kır Bahçemizde 100 Kişilik Organizasyonlar Düzenlenebiliyor. Doğa Manzarasıyla Öne Çıkan Kır Bahçemizde Pist Alanı Da Mevcut.
-Kapalı Salonumuzdaysa 50 Kişilik Düğünlere Ev Sahipliği Yapıyoruz. Salonumuzda Açılır Kapanır Tavan Özelliği De Yer Alıyor. Kapalı Salon Yüksek Tavanıyla Da Dikkat Çekiyor.

Dekorasyon / Süsleme

-Açık Davet Alanımızda Yer Alan Ağaçlar Mekanımıza Doğayla İç İçe Bir Görünüm Kazandırıyor. Taş Zemine Sahip Olan Açık Alanımızda Süslemeler Dışarıdan Getirilen Firmalarca Yapılıyor. Çiftimiz İsterse Önereceğimiz Dekorasyon Firmalarıyla İletişime Geçebilir Veya Kendi İstedikleri Firmayı Mekanımıza Getirebilirler.

-Kapalı Salonumuzda Krem Rengi Ön Plana Çıkıyor. Salonumuz Tuğla Duvar Detaylarıyla Da Otantik Bir Atmosfere Bürünüyor. Burada Oturma Düzenini Dikdörtgen/Kare Masalarla Ve Gri Kumaş Kaplı Sandalyelerle Hazırlıyoruz. Masalarımızı İsteğe Göre U Düzende De Yerleştirebiliyoruz. Salonumuzda Dekorasyon Çiftler Tarafından Getirilen Veya Önereceğimiz Firmalarca Tarafından Hayata Geçiriliyor.

Hizmetler

Kapalı Salonumuzun Ses Ve Işık Sistemleri Bulunuyor. Açık Alan İçinse Ses-Işık Sistemleri Dışarıdan Getiriliyor. Müzisyen Ve Canlı Müzik Hizmetleri De Mekanımıza Çağırılabiliyor. Mekanımızda Otopark Alanı Da Mevcut. Çifte Hazırlık Odası Tahsis Ediyoruz, Bununla Beraber Çiftler Düğün Gecesi Otelimizde Konaklayabiliyor. Yemeklerimiz Catering Firması Aracılığıyla Geliyor Ve Menü İçeriğine Çiftler Karar Veriyor. Ek Ücret Karşılığı Özel Menüler (Vegan, Çocuk Vb.) De Hazırlayabiliyoruz.

Kapanış

Mekanımızda Erken Anlaşma Seçeneğini Kullanan Çiftlerimize Bazı Avantajlar Sunuyoruz. Mekanımızın Öne Çıkan Özellikleri Arasında Farklı Davet Alanı Alternatiflerini Ve Ferah Ambiyansını Gösterebiliriz. Ayrıca Otopark İmkanı Da Konforlu Bir Özellik Olarak Beğeni Topluyor. Bademli Pino Garden Bursa Kır Düğün Salonu Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Telefon Numaramızı Tuşlayabilirsiniz. ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi`` Formunu Bize Göndererek De Bilgi Edinebilirsiniz.

İletişim
Bademli Pino Garden
Bademli Pino Garden