Botantik Garden Nilüfer Bahçe Kır Nikahı

Filter

Botantik Garden Nilüfer Bahçe Kır Nikahı

Bursa / Osmangazi

1.000-2.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

1.000-2.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

1.000-2.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

Yemek Servisi Bulunmuyor

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

Yemek Servisi Bulunmuyor

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Vale

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Bahçe

Çim Alan

Havuz Başı Düğünü

Şehir Merkezinde

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Kristal Park Düğün Salonları Ve Botanik Garden İşbirliği İle 2018 Yılında Vermeye Başladığımız Hizmeti Her Geçen Gün İyileştirmek Ve Güzelleştirmek İçin Çalışıyoruz. Şehir Merkezine Ne Çok Yakın Ne De Çok Uzak Olan Botanik Garden Nilüfer Kır Bahçesi Ulaşımınız İçin Kolaylık Sağlarken Aynı Zamanda Şehrin Gürültüsünden Uzak Bir Kır Düğünü Fırsatı Sunuyor. Tesisimizin Genişliği, Organizasyonlarınızı Havuz Başında, Kapalı Alanda Ya Da Bahçede Vermeniz İçin Büyük Bir Olanak Sağlıyor. Dilediğiniz Takdirde Sadece Nikah Töreni Veya Şık Ve Eğlenceli Düğününüze Ev Sahipliği Yapabiliriz!

Davet Alanları

Tesisimiz Birbirinden Bağımsız Üç Farklı Konseptte Davet Alanından Oluşuyor. Dilerseniz Yemekli Veya Kokteyl Konseptli Düğün Düzenleyebilirsiniz. Eğer Kilise Tipi, Nezih Ve Şık Bir Nikah Töreni Planlıyorsanız 500 Kişi Kapasitesi Bulunan Botanik Garden Nilüfer Bahçe Kır Nikahı Alanını Tercih Etmelisiniz. Mutluluğa Adım Attığınız Bu Özel Günde Tüm Sevdiklerinizle Bir Arada Olabilirsiniz!

Dekorasyon / Süsleme

Davet Alanlarımız İçin Farklı Konseptte Dekorasyonlar Oluşturuyor, Bu Konudaki Kararları Çiftimiz İle Birlikte Veriyoruz. ‘Gerçek` Bir Kır Nikahı Yaşatmak İsteyen Tesisimizin Zemini Yemyeşil Çimlerden Oluşuyor. Eski Tahta Kapıları Boyayarak Elden Geçiriyor Ve Dekoratif Eşya Olarak Alanlarımızda Kullanıyoruz. Bohem Tarz Detaylarının Yoğunlukta Bulunduğu Bahçemize Modern Görünüm De Eşlik Ediyor. Kilise Tipi Oturma Düzeninde Tiffany Sandalyelerle Beyazın Asilliğinden Yararlanıyoruz. Ahşap Detaylı Ayaklara Sahip, Tepesindede Tüller Ve Çiçeklerin Buluştuğu Sunak Altında Mutluluğa Adım Atıyorsunuz. Özenli Peyzaj Düzenlemesi İle Çiftimiz Ve Misafirlerine Karmaşıklıktan Uzak, Sade Ama Bir O Kadar Da Şık Bir Alan Sunuyoruz.

Hizmetler

Tesisimiz Doğal Atmosferi İle Ön Plana Çıksa Da Arka Plandaki Hizmetleriyle, Çiftlerin Nikah Öncesi, Nikah Sırası Ve Sonrasında En Büyük Destekçisi Oluyor. Size Her Konuda Yardımcı Olan Davet Sorumlumuz Eşlik Etse De İstediğiniz Takdirde Dışarıdan Organizasyon Firması Da Getirebilirsiniz. İşletmemizin Anlaşmalı Olduğu Profesyonel Fotoğrafçımız En Güzel Anlarınızı Yakalayarak Ölümsüzleştiriyor. Aynı Zamanda 500 Araca Varan Otoparkı Ve Ücretsiz Vale Hizmeti İle Konuklarınızın Kapılarımızdan Girdikten Sonra Yapmaları Gereken Tek Şey Mutluluğunuza Şahit Olmak Ve Sizinle Birlikte Doyasıya Eğlenmek!

Yiyecek / İçecek

Yemekli Ve Kokteyl Konseptli Düğün İmkanlarımızın Yanı Sıra Sizleri Nikah Törenlerinizde De Farklı Alternatiflerle Buluşturuyoruz. Bu Konuda Davet Sorumlumuz Sizlere Yardımcı Oluyor Ve Nikah Töreninizde Sunulacak Meşrubat Ve Aperatifler İçin Beklentilerinize Göre Hareket Ediyor. İsteğinize Bağlı Olarak Her Zaman Değişiklik Gösterebiliyoruz. Masal Gibi Bir Nikah Töreni İçin Yiyecek Ve İçeceklerle De Destek Çıkarak Bir Bütün Oluşturuyoruz.

Kapanış

Filmlerdeki Gibi Bir Nikah Töreniniz Olsun İster Misiniz? O Halde Botanik Garden Otantik Bahçeyi Hiç Düşünmeden Tercih Edebilirsiniz! Çünkü Başından Sonuna Kadar Sizinle Özel Olarak İlgileniyor Ve Mutlu Gününüzde Hiçbir Pürüz Çıkmasını İstemiyoruz. Botanik Garden Bursa Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz. Kampanya Ve Paketlerimizden Yararlanmak İçin Fiyat Tekliflerimizi Hemen Almayı Unutmayın!

İletişim
Botantik Garden Nilüfer Bahçe Kır Nikahı
Erkan Kircali
Şaban Yıldız
Botantik Garden Nilüfer Bahçe Kır Nikahı