Cevahir Kır Bahçesi

Teklif

Cevahir Kır Bahçesi

Bursa / İnegöl

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

1.000-2.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Şehir Merkezinde

Hizmet

After Party Alanı

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

2017 Yılında Tüm Hazırlıklarını Tamamlayarak Faaliyete Açtığımız Mekanımızı Hala İlk Günkü Motivasyonumuzla İşletiyoruz. Cevahir Kır Bahçesi Adı İle Hizmet Verdiğimiz Tesisimiz İnegöl Kültür Parkı İçerisinde Doğa İle İç İçe Bir Konumda Bulunuyor. Burada Kır Düğünleri Ve Nişan Törenleri Başta Olmak Üzere Tüm Özel Gün Ve Davet Organizasyonlarına Ev Sahipliği Yapıyoruz.

Davet Alanları

İnegöl Kır Düğünü Mekanları Arasında Yer Alan Tesisimizde Sahip Olduğumuz İmkanlar Sayesinde Gelin Ve Damatlar Tarafından Çokça Tercih Ediliyoruz. Çok Geniş Bir Alana Kurulu Olan Kır Bahçemizde Davet Düzeninde 1.000 Kişiye Kadar Konuğu Rahatlıkla Ağırlayabiliyoruz. Kokteyl Düzeninde Bu Sayı Daha Da Artıyor. Ağaçlarla Çevrili Bahçede Temiz Hava Ve Konforlu Bir Atmosferle Konuklarımızı Karşılıyoruz.

Aile Fertleri Ve Yakın Dostlar Arasında Samimi Ve Daha Butik Çapta Bir Kutlamaya Sahip Olmak İsterseniz 50-100 Kişilik Kapalı Alan Seçeneğimiz De Mevcut. Bahçemizin Bir Bölümünde Yer Alan Çadır Konseptli Yüksek Tavanı Olan Ve Etrafı Tamamen Camla Kaplı Davet Alanımızı Gönül Rahatlığı İle Tercih Edebilirsiniz.

Dekorasyon / Süsleme

Kır Düğünlerine En Uygun Dekorasyonun Sade Ve Modern Tarzların Birleşimi İle Ortaya Çıktığını Düşünüyoruz. Ortamın Doğallığına Uyum Sağlamak İçin Genel İtibariyle Beyaz Rengini Tercih Ediyoruz. Oturma Düzenini 8-10 Kişilik Yuvarlak Masalar Ve Yeni Model Napolyon Sandalyeler İle Oluşturuyoruz. Arzu Eden Çiftlere Ayakta Nikah Seremonisi Düzenliyor, Çiçekli Tak Ve Kürsü İle Güzel Bir Ambiyans Oluşturuyoruz.

Hizmetler

Cevahir Kır Bahçesi`ni Hayatlarının En Önemli Günlerinden Birini Geçirmek Üzere Tercih Eden Çiftlere Benzersiz Bir Hizmet Sunuyoruz. Düğünün Tüm Küçük Veya Büyük Detaylarıyla Dikkatle İlgileniyor, Çiftlerin Tercihlerine Göre Planlamamızı Yapıyoruz. Kaliteli Ses Ve Sahne Sistemlerimiz Sayesinde Deneyimli Orkestramızın Yaptığı Müziği Bahçenin Her Bölgesine Eşit Şekilde Duyuruyor, Tüm Davetlilerin Eğlenmesini Sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Cevahir Bahçe Ailesi Olarak Tesisimizde Hem Organizasyonlar Hem De Günlük Ziyaretler İçin Kaliteli Bir Yiyecek Ve İçecek Servisi Sunuyoruz. Profesyonel Mutfağımızda Çalışan Tecrübeli Aşçılarımız Maharetlerine Güveniyor, Lezzet Açısından Hep İyi Geri Dönüşler Alıyoruz. Düğünleri Çiftin Bütçesine Göre Yemekli, Yemeksiz Veya Kokteyl İkramları İle Gerçekleştirebiliyoruz. Organizasyondan Önce Set Menüler Arasından Tercih Yapmalarına Yardımcı Oluyoruz.

Kapanış

İnegöl Kır Bahçesi Düğün Mekanları Arasından Hem Sunduğumuz Hizmetin Kalitesi Hem De İşimizi Severek Yapmamız Sayesinde Sıyrılıyoruz. Eğer Siz De Bol Eğlenceli Eksiksiz Bir Cevahir Kır Bahçesi Düğününe Sahip Olmak İsterseniz Yapmanız Gereken Basit. Sayfa Üzerindeki Numaramızı Arayarak Veya Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilir, Fiyat Ve Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim