Dobruca 106

Bursa / Osmangazi

300-400 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

300-400 kişi

Kokteyl Kapasitesi

300-400

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Parti

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Catering Firması Getirme

Menüde Değişiklik

Vale

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Dere & Nehir Manzaralı

Park Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Dere Kenarında

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Kır Düğün Salonları Arasında Dere Kenarında Dingin Bir Konumda Bulunması Dobruca 106`Nın Fark Yaratan Özelliklerinden. Doğanın Tüm Güzelliklerini Derinden Hissedeceğiniz Huzurlu Bir Ortamda Memnun Kalacağınız Bir Kır Düğününe Ev Sahipliği Yapmayı Amaçlıyoruz. Bu Süreçteki Her Adım Sizin Fikirlerinize Göre Deneyimli Kadromuz Tarafından Şekillendiriliyor. Yüksek Hizmet Kalitesi Prensibini Ön Planda Tutuyor, Salonumuzdan Gülümseyerek Ayrılmanızı Umuyoruz.

Davet Alanları

Dobruca 106 Düğün Salonu Açık Ve Kapalı Olmak Üzere 2 Farklı Alan Seçeneği Sunuyor. Açık Havadaki Bahçesinde Yemekli Düğünler Ve Kokteyller De Dahil Olmak Üzere 400 Kişiye Aynı Anda Hizmet Olanağı Sağlıyor. Bahçemizin Etrafı Ağaçlarla Çevrili Ve Alanımız Yemyeşil Çimler Üzerine Kurulu. Kapalı Alanımızın Kapasitesiyse 200 Kişi. Tabii Ki Düğün Sonrası Eğlencenin Devamı İçin After Party Alanı Da Düşünülmüş.

Dekorasyon / Süsleme

Davetli Sayınıza Göre Dikdörtgen Veya Yuvarlak Masalarımızı Alanımıza Yerleştiriyoruz. Beyaz Ve Şeffaf Görünümlü Siyah Minderli 2 Ayrı Modelden Oluşan Sandalyelerimiz, Beyaz Üzerine Kahverengi Tonlarında Uzun Örtülerimizle Süslenen Masalarımız Oturma Düzenimizi İçeriyor. Özel Bir Seçiminiz Olursa Ya Da Seçtiğiniz Konsept Doğrultusunda Örtülerimizin Rengini Değiştirmemiz Mümkün. Masalarımızda Hasır Suplalar Ve Vazolara Konulmuş Çiçek Demetlerimiz Bulunuyor. Bohem Tarza Uygun Aksesuarlarımız Alanımıza Farklılık Katıyor.

Hizmetler

100 Araç Kapasiteli Otoparkımız Ve Vale Hizmetimizin Bulunması Davetlilerimize Kolaylık Sağlayan Bir Nokta. Lezzetli Yemeklerimizi Tatmanıza İzin Veriyor İsteklerinize Göre Menümüzü Yeniden Düzenleyebiliyoruz. Kendi Seçiminiz Olan Bir Catering Firmasıyla Da Çalışabiliriz. En İyi Sahne Ve Dekorasyon Hizmetini Hazırlamak İçin Organizasyon Sorumlularımız Her Zaman Yanınızda. Dilerseniz Organizasyon Firmanızı Da Siz Belirleyebilirsiniz.

Son Dokunuşlarınızı Tamamlamak İçin Hazırlık Odamız Mevcut. Fotoğrafçı Getirmenize Müsaade Ediyoruz Çünkü Biliyoruz Ki Bu Özel Günün Güzel Hatıralara Dönüşmesi Sizin İçin Önemli. Eğlencenin Sırrı İyi Bir Ses Ve Aydınlatmada Saklı. Biz De Bundan Ötürü Davet Alanımıza Gelişmiş Ses Ve Işık Sistemlerini Kuruyoruz. Serin Ve Yağmurlu Hava Koşullarına Karşı Hazırlıklıyız.

Kapanış

Osmangazi Kır Düğün Salonlarından Birinde Düğün Yapacaksanız Ve Karar Vermekte Zorlanıyorsanız Dobruca 106`Nın Şık Dekorasyonunu, Nehir Manzarasını, Yemyeşil Geniş Bahçesini Ve Kaliteli Hizmet Anlayışını Hatırlatmak İsteriz. Düğün Ve Diğer Tüm Davetlerinizde Sizi İlgiliyle Karşılayıp Memnuniyetle Uğurlayan Bu Mekan Hakkında Detaylı Bilgi Almak İletişim Bilgileri Üzerinden Ulaşabilirsiniz. Kapımız Size Ve Güzel Organizasyonlarınıza Daima Açık.

İletişim
Dobruca 106
Koray Sır
Cemile Sır
Dobruca 106