Doburca Davet

Bursa / Osmangazi

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Vale

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Dere & Nehir Manzaralı

Doğa Manzaralı

Göl Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Dere Kenarında

Kolonsuz Salon

Orman İçinde

Şehir Dışında

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Hakkında

Doburca Davet`le Hayallerinizdeki Mükemmel Konsept Düğün Gerçeğe Dönüşüyor. Yemyeşil Kır Bahçeleriyle En Şık Davetlere Ev Sahipliği Yapan Mekanımızda Farklı Renk Ve Tarzlarda Süsleme Seçenekleri Sunuyor, Mükemmel Kareler İçin Özel Dekorlu Fotoğraf Alanları Oluşturuyoruz. Geniş Misafir Kapasitemiz Ve Her Damak Zevkine Hitap Eden İkram Seçeneklerimiz Eklendiğinde Herkesi Mutlu Edecek Bir Düğünün Kapıları Açılıyor.

Davet Alanları

Doburca Davet Aşk Bahçesi, Hayal Bahçesi Gibi Farklı Bahçelerden Oluşuyor. Tesisimizde Gerçekleştireceğiniz Kır Düğünleri İçin Yemekli Düzende Veya Kokteyl Düzeninde 750 İla 1000 Kişilik Kapasite Sunuyoruz. Aşk Bahçesi`nin Panoramik Doğa Manzarası Davetinize Huzur Getirirken Hayal Bahçesi Özellikle Kır Nikah Törenleri İçin Tercih Ediliyor. İç Mekanda Gerçekleşecek Düğünler İçin 100 İla 200 Kişilik Kapasitemiz Bulunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

Doburca Davet`te Duru Bir Görünüm İçin Beyaz Napolyon Veya Yuvarlak Sırtlı, Çiçek Motifli Sandalyeler Tercih Ediyoruz. Beyaz Örtülü Masalarda Aynalı Suplalara Yer Veriyoruz. Masa Süslemesi İçin Çiçekler, Mumlar, Parlak Yüzeyli Vintage Vazolar Veya Alyans Görünümlü Halka Detayına Sahip Altın Rengi Şamdanlar Kullanılıyor. Cam Vazolara Yerleştirilen Çiçeklerin Çevrelediği Gelin Yolu, Beyaz Bir Kemerin Önünde Yer Alan Nikah Köşesine Açılıyor.

Hizmetler

Doburca Davet Osmangazi Düğünleri İçin Özenle Süsleniyor. Düğün Koçu Ve Düğün Hostesi Hizmeti Veriyor, Büyük Gün İçin Karşılama Posterinizi Hazırlıyoruz. Sahneye Çıkışınıza Volkan Ve Fişek Gösterileriyle Eşlik Ediliyor. Müzik İçin Dj Veya Orkestra Tercih Edebilirsiniz. Unutulmaz Kareler İçin Farklı Konseptlerde Fotoğraf Alanları Sunuyor, Fotoğraf Ve Video Çekiminin Yanında Drone Çekimi Hizmeti Veriyoruz. Geline Kuaför Hizmeti De Bizden.

Yiyecek / İçecek

Yemekli Menülerimizin Temeli Ara Sıcak Olarak Börek, Kırmızı Veya Beyaz Etli Ana Yemek, Salata Ve Düğün Pastasından Oluşuyor. Dilerseniz Başlangıca Çorba, Ordövr Tabağı Ya Da Zeytinyağlı Tabağı Ekletebilirsiniz. Kokteyl Davetler İçin Krudite, Mitite Köfte Ve Börek Çeşitleri Gibi Lezzetler İçeren Kokteyl Tabakları, Çerez, Kuru Pasta Gibi Çeşitli Seçenekler Sunuyoruz. Tatlı Olarak Düğün Pastası İkram Ediliyor. Tüm Menüler Sınırsız Meşrubatla Tamamlanıyor.

Kapanış

Günümüzün En Sevilen Evlilik Konseptlerinden Olan Kır Düğünleri, Doburca Davet`in Değişik Tarzlardaki Süsleme Seçenekleriyle Ve Mükemmel Fotoğraflara Sahne Olacak Dekorlarıyla Birleşerek Yeni Bir Anlam Kazanıyor. Drone Çekimi Gibi Özel Hizmetler Sunuyor, Mutluluğunuzun Düğün Ertesinde De Sürmesini İstiyoruz. Fırsatlarımızdan Yararlanmak İçin Hemen Yandaki Fiyat Teklifi Formunu Doldurmanız Veya Aşağıdaki Doburca Davet İletişim Bilgilerine Başvurmanız Yeterli.

İletişim