Eren Kır Bahçesi

Bursa / İnegöl

1.000-2.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

1.000-2.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Yok

Manzara

Bahçe Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Hizmet

After Party Alanı

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Hakkında

2005 Yılından Bu Yana Hizmet Veriyoruz. Unutulmayacak Günleriniz Ve Muhteşem Organizasyonlarınızı Gerçekleştirirken Geri Dönüşü Olmayan Bu Önemli Anlarınızı Şansa Bırakmıyoruz. Yeşilin Huzur Ve Mutluluk Hissettiren Tonlarına Sahip Bahçemizle Sizin Taleplerinize Göre Davetin Her Aşamasını Planlıyor, Profesyonel Ekibimizle Kusursuz Bir Hizmet Sunuyoruz.

Peki Sizler İçin Eren Kır Bahçesi İnegöl`de Neler Sunuyoruz?

Öncelikle Konseptimizden Bahsedecek Olursak; Mor, Gri Sandalye Giydirmeleri Ve Beyaz Masa Örtüleri Kullanarak Yeşil Bahçemizle Görsel Olarak Harika Bir Uyum Yakalıyoruz. Kır Bahçemizde 1500-2000 Konuğunuzu Aynı Anda Ağırlayabiliyoruz. Bahçemizde Bulunun Süs Havuzumuzla Sizler İçin Fotoğraf Çekimlerinizde Fark Yaratıyoruz. Nikah Masamızı Bahçemizin Tam Orta Noktasına Konumlandırarak, Konuklarınızın Her Masadan Rahatça Sizleri Görmesini Sağlıyoruz. Bahçemize Geldiğiniz İlk Andan İtibaren Sizleri Stressiz, Yalnızca Eğlence Dolu Bir Davet Sizleri Bekliyor. Hayatınız Boyunca Bir Kere Yaşayacağınız Bu Özel Gecede Profesyonel Bir Ekiple Çalışmayı Hakkettiğinizi Düşünüyoruz. Kötü İhtimallere Olasılık Bırakmadan; Sizleri Yeni Hayatınıza Mutlu Bir Gülümsemeyle Taşıyoruz.

Havai Fişek Gösterilerimiz Eşliğinde Resmi İmzanızı Atıyorsunuz Yıllarca Unutamayacağınız Romantik Bir Gece Yaşıyorsunuz.

Tecrübeli Orkestramız Ve Profesyonel Ses Ekipmanlarımız Gecenizi Eğlenceli Kılmak İçin En Popüler Düğün Müziklerini Çiftimiz İçin Çalıyor Olacak. Üstelik Arzu Ettiğiniz Aşk Şarkılarını Çiftlerimizin İlk Dansı İçin Ve Özel Anları İçin Repertuvarımıza Ekleyebiliyoruz.

Bütün Bu Özel Anlarınızı Yıllar Sonra Açıp Tekrar İzleyebilmek De İstersiniz Değil Mi? Kameraman Arkadaşlarımız Alanımıza Giriş Yaptığınız O İlk Andan İtibaren Düğününüzü Kayıt Altına Alacak. Fotoğrafçı Arkadaşlarımız İse Çiftimizin En Özel Anlarını Fotoğraf Karelerine Dönüştürecek.

Öncesi Ve Sonrasıyla Tüm Detayları Sizin Yerinize Düşünüyor, Memnun Ayrılacağınız Düğün Organizasyonunuzu Gerçekleştiriyoruz.

Sizde Yeşiller İçerisinde Hayatınızın En Özel İmzasını Atmaya Varsanız; Yanda Bulunan Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir, İnegöl Kır Düğün Salonları Arasında Sizler İçin En İdeal Planı Bizimle Tasarlayabilirsiniz.

İletişim
Eren Kır Bahçesi
Eren Kır Bahçesi