Hayat Garden

Bursa / Osmangazi

1.000-2.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

1.000-2.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

2.000-3.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Fotoğrafçı Getirme

Menüde Değişiklik

Vale

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Kosher

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Hizmet

After Party Alanı

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Çok Uzun Yıllardır Düğün Ve Davet Sektöründe Faaliyet Gösterdiğimiz Mekanımız Garden Life (Hayat Merinos) Bursa`nın Merkezinde, Osmangazi İlçesindeki Atatürk Kongre Kültür Merkezi Mevkiinde Bulunuyor. Tesisimizde Bulunan İmkanlarımız Ve İşinin Uzmanı Büyük Ekibimiz Sayesinde Pek Çok Türde Özel Gün Organizasyonuna Ev Sahipliği Yapabiliyoruz. Kır Düğünleri Haricinde; Kına Geceleri, Nikah Törenleri, Söz Ve Nişan Merasimlerini De Düzenliyoruz.

Davet Alanları

Kusursuz Bir Biçimde Kır Düğünlerinin Hakkını Verdiğimiz Ve Çiftlere Unutulmaz Anlar Yaşattığımız Bir Davet Alanına Sahibiz. Çok Büyük Bir Metrekareye Sahip Deyim Yerindeyse Kocaman Bir Bahçemiz Var. İçerisinde Ve Etrafından Bulunan Ağaçlar, Yeri Kaplayan Doğal Çimenler İle Burası Tam Bir Kır Bahçesi. Şehir Merkezinde Olunmasına Karşın Temiz Bir Hava Ve Doğa İle İç İçe Bir Atmosfer Sunuyoruz.

Bu Denli Güzel Ve Geniş Bahçemizde Konuklarımızı Elbette Ki Çok Rahat Ettiriyoruz. Davet Düzeninde Neredeyse 2.000 Kişiye Kadar Konuğu Aynı Anda Ağırlayabiliyoruz. Kokteyl Tarzı Düğünlerde İse Bu Sayı 3.000 Kişiye Dahi Çıkabiliyor. Eğer Düğün Kışın Veya Yağmurlu Bir Mevsimde Gerçekleşecekse Çiftlerimiz 500 Kişi Kapasiteli Kapalı Alanımızı Da Tercih Edebiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

Bahçemizde Düğün İçin Hazırlıklarımızı Yaparken Ortamın Şık Olmasına Ve Bir O Kadar Da Çifti Yansıtmasına Özen Gösteriyoruz. 10`Ar Kişilik Yuvarlak Masalar Ve Beyaz Tiffany Sandalyeler İle Oturma Düzenini Oluşturuyor, Altın Sarısı Bağlamalar, Aynalı Suplalar, Çiçekler Ve Şamdanlarla Süsleme Detaylarını Oluşturuyoruz. Çiftimiz Dilerse Bahçenin Bir Kısmına Nikah Seremonisi İçin Özel Bir Alan Da Kurabiliyoruz.

Hizmetler

Yılların Tecrübesine Sahip Profesyonel Bir Davet Mekanı Olduğumuz İçin Düğün Organizasyonlarında İhtiyaç Duyulabilecek Her Türden Hizmeti Kendi Bünyemizde Veriyoruz. Büyük Bir Ekip İle Servis Ve Karşılama Yapıyor, Deneyimli Müzisyenlerle Canlı Müzik Sunuyoruz. En Güzel Anların Hiç Unutulmaması İçin Profesyonel Bir Fotoğraf Ve Video Çekim Ekibi İle Çalışıyoruz. Çiftlerin Tüm Özel İsteklerini De Gerçekleştirmek İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda Düğün Veya Diğer Toplu Organizasyonlar İçin Üstün Kalitede Ve Hijyenik Şartlarda Bir Servis Hizmeti Sunuyoruz. Garden Life (Hayat Merinos) Olarak Tesisimizde Profesyonel Bir Mutfak Ve İçerisinde Görev Yapan Tecrübeli Şeflere Sahibiz. Çiftlerin Seçtiği Menülerdeki Tüm Yemek Ve İkramları Özenli Bir Şekilde Kaliteli Ürünler Kullanarak Hazırlıyoruz. Düğüne Özel Menü Belirleyebildiğimiz Gibi Karar Vermelerini Kolaylaştırmak İçin Tadım Da Düzenleyebiliyoruz.

Kapanış

Bursa Osmangazi Kır Düğün Salonu Arayışınıza Nihayet Bir Son Verebilirsiniz. Artık Bizimle Tanışıp Garden Life (Hayat Merinos) Hizmetleri Hakkında Bilgi Sahibi Olduğunuza Göre Gereken Her Şeyi Size Sunabileceğimizin Farkındasınızdır. Gelin Daha Fazla Vakit Kaybetmeden Oturup Düğününüzü Planlayalım. Bize Ulaşmak Ve Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Almak İsterseniz Sayfa Üzerindeki Formu Doldurabilir Ya Da Doğrudan Numaramızı Tuşlayabilirsiniz.

İletişim
Hayat Garden
Kadir Altun
Gürkan Çakır
Yusuf Eren Efe
Hayat Garden