Heybeli Otel

Bursa / Mudanya

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

350-500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Vale

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Teras

Hizmet

After Party Alanı

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

2017`De Hizmete Açılan Heybeli Otel Bursa Mudanya Yolu Üzerindeki Konumuyla Şehrin Önemli Noktalarına Kısa Sürede Ulaşma Kolaylığı Sağlıyor. 15 Dönümlük Arazimizde Mudanya`nın Tescillenmiş Şifalı Temiz Havası İçinde Keyifli Bir Kır Düğünü Geçirebilirsiniz. Kır Düğünleri İçin Geniş Bir Bahçemizin Olmasıyla Beraber Diğer Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapabilecek Kapalı Alanlarımızın Bulunması Da Çiftlerimizin Farklı İsteklerine Cevap Verebildiğimizin Göstergesi.

Davet Alanları

Yemyeşil Ağaçların Altındaki Çim Alanımız Davetli Sayısı Fazla Olacak Çiftlerimizin Kır Düğünü İçin Kokteyl Ya Da Yemekli Düzende 1.000 Kişiye Aynı Anda Hizmet Verilecek Kapasiteye Sahip. Bahçemizin Büyük Pistinde Özgürce Dans Edebilir, Tüm Konuklarınızı Da Size Eşlik Etmesi İçin Sahnemize Çağırabilirsiniz. Kapalı Alan Olarak Toplantı Ve Seminerler İçin 2 Donanımlı Salonumuz, Davetleriniz İçin De Bursa Manzaralı Balo Salonumuz Mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

Zarifliğe Göz Kamaştıran Bir Dekorasyon Kır Düğünleri İçin En Uygun Seçim Olur Kuşkusuz. Beyaz Tiffany, Beyaz- Ahşap- Şeffaf Napolyon Sandalyelerimiz, Beyaz Yuvarlak, Ahşap Dikdörtgen Masalarımız Seçtiğiniz Konsepte Göre Bir Düzene Oturtuluyor. Farklı Supla Modelleri, Kadeh Mumluklar, Numaratörler, Renkli Çiçek Buketleri, Çok Kollu Gold Şamdanlar Gibi Dekoratif Ürünlerimiz De Konseptinize Uygun Olacak Şekilde Masalarımıza Yerleştiriliyor. Sandalyelerimiz İsterseniz Tüllerle Giydirilebilir. Gelin Yolu Çiçekli Beyaz Sütunlarla Şekilleniyor.

Hizmetler

Bursa Heybeli Otel Düğün Salonu Çiftlerimizin Aradığı Tüm Hizmetleri Bünyesinde Barındırıyor. Uzak Mesafeden Gelen Misafirleriniz 100 Kişilik Konaklama İmkanımızdan Faydalanabilir. Özel Araçlarıyla Mekanımıza Giriş Yapan Davetlilerimiz Otoparkımızı Kullanabilir, Valelerimizden Yardım İsteyebilir. Titizlikle Hazırlanan Menülerimiz Düğün Öncesi Tadılabilir Ve Fikirleriniz Doğrultusunda Yeniden Düzenlenebilir. Özel Menü Seçeneklerimiz De Mevcut. Işık, Ses Ve Sahne Hizmetlerimiz Gelişmiş Sistemler Tercih Edilerek Devamlı Olarak İyileştiriliyor.

Kapanış

Yeşilin Her Tonuna Rastlayacağınız, Ferah Atmosferimizde Doyumsuz Bir Düğün Yaşatmak İçin Elimizden Gelenin Fazlasını Yapıyoruz. Çalışan Kadromuz Profesyonelliğiyle Tatmin Edici Hizmetler Ortaya Koyarken, Güler Yüzü Ve İlgili Tavırlarıyla Da Konuklarımıza Evindeymiş Gibi Rahat Hissettiriyor. Heybeli Otel Bursa Kır Düğünleri Hakkında Fiyat İçerik Bilgisi Almak İçin Telefon Numaralarımızı Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Yan Taraftaki Formumuz Da Detaylara Dair Size Yardımcı Olabilir.

İletişim
Aykut Aydın
Reyhan Temizkan