Hotel Çelik Palas

Bursa / Osmangazi

500-750 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

500-750 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

1000-1500 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

750-1000 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

1000-1500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

750-1000 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Tarihi Yerler

Mekan Özellikleri

Havuz Başı Düğünü

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Hotel Çelik Palas, Atatürk`ün İsteğiyle Ve Onun Belirlediği Alanda İnşa Edilerek 1935`Te Kapılarını Açtı. O Günden Bugüne Tarihi Dokusunu Koruyarak Gelen, Geçmişe Tanıklık Eden Otelimiz Beş Yıldızlı Bir Hizmet Kalitesine Sahip. Şehri Ayaklar Altına Seren Panoramik Manzara Ve Farklı Kır Düğünü Konseptlerinin Uygulanmasına Olanak Veren Dekorasyon Seçenekleri, Hotel Çelik Palas`ın Büyülü Atmosferiyle Birleşiyor.

Davet Alanları

Hotel Çelik Palas`ta Yemekli Veya Kokteyl Konseptli Bir Kır Düğünü Yapmak İstiyorsanız 400 İla 500 Kişilik Kapasitemizden Yararlanabilirsiniz. Bursa`nın Doğasını Şehir Hayatıyla Birleştiren Panoramik Manzaramız Düğünlerinize Masalsı Bir Hava Katıyor. Açık Havuzumuz Sayesinde Kır Düğünü Alanımız Havuz Başı Konseptli Davetler İçin De Uygun Hale Geliyor. 500 İla 750 Kişi Katılımlı Düğünler İçin Uygun Kapalı Alanımız Da Mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

Farklı Konseptlere Uygun Dekorasyonlar Hazırlayabiliyoruz. Beyaz Veya Altın Rengi Napolyon Sandalyeler, Krem Rengi Kanepe Ve Berjerler, Yuvarlak Sırtlı Şeffaf Sandalyeler Kullanabiliyor, Yuvarlak Veya Dikdörtgen Masalar Tercih Edebiliyoruz. Bronz Rengi Şamdanlar, Yeşil Veya Taç Yapraklar, Tealight Mumlar Masaları Süslüyor. Masa Örtüleri Ve Kumaş Peçetelerin Renkleri Konseptinize Tabi. Osmanlı Tarzı Kristal Avizelerle Dekoratif Aydınlatma Sağlıyoruz. Nikah Kürsüsünün Fonu Çiçekler Ve Yapraklarla Oluşturuluyor.

Hizmetler

Hotel Çelik Palas Düğün Yapacak Çiftlere Kusursuz Bir Konsept Planlaması İçin Danışmanlık Hizmeti Veriyor. Danışmanlarımız Müzik Seçimi, Süslemelere Karar Verme, Menü Oluşturma Gibi Konularda Sizinle Birlikte Hareket Ederek Özel Bir Davet İçin Hazırlanıyor. Katılım Gösteren Konuklar İçin Otopark Ve Vale Hizmeti Veriyoruz. Düğün Sonrasında Otelimizde Konaklayarak Yorgunluğunuzu Atmak İsterseniz Konforlu Odalarımızı Kullanımınıza Sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğün Menünüzü Zengin Seçenekler Arasından Yapacağınız Seçimlerle Belirleyebilirsiniz. Peynir Tabağı, Beef Carpaccio Gibi Soğuk Ve Mantar Tava, Kızarmış Karides Gibi Sıcak Başlangıçlarımız Mevcut. Kırmızı Etli Veya Tavuklu Ana Yemeklerimiz Garnitür Ve Sosla Servis Ediliyor. Salata Ve Makarnalarımız Da Rağbet Görüyor. Cheesecake, Tiramisu Gibi Hafif Tatlılarımızın Yanında Dondurma Ve Meyve İkramı Da Yapıyoruz. İçki Ve Sıcak-Soğuk İçecek Servisimiz Var.

Kapanış

Hotel Çelik Palas, 1935`Ten Beri Mustafa Kemal Atatürk`ün Mirasını Yaşatıyor. Gözümüz Gibi Baktığımız Tarihi Dokumuzu Beş Yıldızlı Hizmet Kalitemizle Birleştiriyor Ve Masal Gibi Kır Düğünleri İçin Harika Bir Atmosfer Yaratıyoruz. Otelimizin Sunduğu Hizmetlerden Yararlanmak İçin Hemen Aşağıdaki Hotel Çelik Palas İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilir Veya Fiyat Teklifi Almak İçin Yandaki Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Hotel Çelik Palas
Derya Kocamış
Hotel Çelik Palas