Limhona Garden

Bursa / Yıldırım

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Vejetaryen

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Manzara

Orman Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Orman İçinde

Şehir Merkezinde

Hizmet

After Party Alanı

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Yıldırım Kır Düğün Bahçeleri Arasında Yer Alan Limhona Garden, Dış Mekan Düğünlerinin Bursa`daki Yeni Gözdesi Olmaya Hazırlanıyor. 2022 Yılında Sektöre Merhaba Diyen Firmamız Yemyeşil Manzaralı, Çok Sayıda Misafir Ağırlayabilecek Şekilde Gepgeniş Bir Alana Kurulmuş Bir Kır Bahçesi Halinde Hizmet Veriyor. Düğünlerin En Yeni Trendlerini Göz Önünde Bulundurarak Dekore Ettiğimiz Mekanımızda Birbirinden Farklı İkram Seçenekleri De Sunuyoruz.

Davet Alanları

Limhona Garden En Geniş Katılımlı Kır Düğünlerinin Yapılabileceği, 2.000 Metrekare Genişliğinde Bir Bahçe. Bir Yanda Dağların Heybetli Görünümüyle, Öbür Yanda Şehrin Renkli Siluetiyle Çevrelenen Bahçemizin Manzarası Tüm Bursa`yı Gözlerinizin Önüne Seriyor. Doğayla İç İçeliğe Oldukça Önem Vererek Konumlandırdığımız Mekanımızda Aynı Zamanda 100 Metrekare Genişliğinde Bir Dans Pistine De Yer Veriyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Mekanımızda 8 Ya Da 10 Kişilik Yuvarlak Masalara Beyaz Örtüler Ve Kahverengi Runner`lar Sererek Dekorumuzun Temellerini Oluşturuyoruz. Altın Rengi Tiffany Sadalyeler Masaların Etrafına, Servis Tabakları Da Üzerine Diziliyor. Süsleme İçin Renkli Çiçeklerle Dolu Altın Rengi Parlak Vazolar Tercih Ediyor, Aynı Zamanda Şamdanların Klasik Şıklığından Yararlanıyoruz. Tüm Bunları Aklınızda Daha İyi Canlandırabilmeniz İçin Örnek Masa Hazırlayabiliyoruz.

Hizmetler

Bursa Kır Düğünü Mekanları Arasına Giriş Yapan Bahçemizde Kaliteli Eğlence İçin Ses, Işık Ve Sahne Sistemlerini En İleri Teknolojiyle Kuruyoruz. Çiftimizin Hazırlıklarını Tamamlayabileceği Bir Gelin Odası, Konfor Ön Planda Tutularak Dizayn Ediliyor. Misafirlerinizin De Tıpkı Sizler Gibi Yararlanabileceği Diğer İmkanlarımız Arasında Bebek Bakım Odası, Emzirme Odası, Mescitler Ve Otopark Mevcut.

Yiyecek / İçecek

Düğünlerinizde Servis Edilecek İkramlar İçin Catering Dünyasında Adını Duyurmuş İş Ortaklarımızla Çalışıyoruz. Davetiniz İçin Tercih Ettiğiniz İkram Tarzına Bağlı Olarak Menüler Hazırlanıyor. Daha Sonrasında Size Gönderilen Bu Menüler Üzerinde Siz Seçimlerinizi Yapıyorsunuz Ve Bize İletiyorsunuz. Böylece Davet Menünüze Son Şekli Verilmiş Oluyor. Menü Tadımı İmkanından Yararlanarak Kararınızı Daha Sağlıklı Bir Şekilde Verebilirsiniz.

Kapanış

Hayallerinize Giden Yolda Atacağınız En Önemli Adımlardan Biri Olan Düğününüzde En İyi Hizmeti En Mutlu Biçimde Almak İçin Limhona Garden`ı Tercih Edebilirsiniz. Rüyalarınızı Süsleyen Tüm Ayrıntıları Hayata Geçirmekten Daha Büyük Bir Önceliğimiz Yok. Üstelik Erken Ödemelerde Kolaylıklar Da Sağlıyoruz. O Zaman Hemen Aşağıdaki Limhona Garden İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Veya Yandaki Fiyat Teklifi Formunu Doldurarak Telefonumuzu Çaldırmaya Ne Dersiniz?

İletişim