Manej Cafe

Bursa / Osmangazi

300-400 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

300-400 kişi

Kokteyl Kapasitesi

500-750

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Fotoğrafçı Getirme

Menüde Değişiklik

Vale

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vegan

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Panaromik Manzara

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Şehir Merkezinde

Hizmet

After Party Alanı

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın Tam Kalbinde, 3 Asırdır Şehre Nefes Aldıran Paşa Çiftliği`nin İçerisindeyiz. Mekanımız Manej Cafe Bursa Osmangazi`de Doğa İle İç İçe Bir Konumda Yer Alıyor. Uzun Yıllardır İşlettiğimiz Mekanımız Hem Bir Cafe Ve Restoran Hem De Atlı Spor Kulübü Olarak Hizmet Veriyor. Burada Çocuklar İçin Binicilik Deneyimi, Aileler Ve Arkadaş Grupları İçin De İyi Vakit Geçirecekleri Bir Alan Sunuyoruz.

Davet Alanları

Manej Cafe Olarak Günlük Rutin Hizmetlerimizin Yanı Sıra Kır Düğünleri Başta Olmak Üzere Çok Sayıda Özel Gün Organizasyonu Veya Grup Etkinliklerine Ev Sahipliği Yapıyoruz. Sık Ağaçlarla Çevrili Yemyeşil Bir Orman Manzarasına Sahip Çiftlik İçerisinde Bulunmanın Avantajını Çiftlere De Sunuyoruz. Birlikteliklerinin En Özel Gününü Doğa İle Bütünleşmiş Bir Atmosferde Geçirmelerini Sağlıyoruz.

Yoğunlukla Yaz Ve İlkbahar Dönemlerinde Davet Düzenlediğimiz Bahçemiz Oldukça Geniş Bir Ölçüye Sahip. Açık Havada 1.000 Kişiye Kadar Misafirimizi Rahatlıkla Ağırlayabiliyoruz. Yemekli Davetlerde 300 İla 400 Kişilik Bir Kapasiteyle, Kokteyl Tarzı Davetlerde İse 500 İla 750 Kişilik Konuk Kapasitesiyle Çalışıyoruz. Serin Havada Gerçekleşecek Daha Butik Çaplı Düğünler İçin 100-200 Kişilik Kapalı Alanımızı Kullanabiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Bahçemizi Tam Bir Kır Düğünü Konseptiyle Klasik Ve Modern Tarzlardan Esinlenerek Dekore Ediyoruz. Davetli Sayısına Göre 8`Er Kişilik Yuvarlak Masalar Ve Beyaz Napolyon Sandalyelerle Oturma Düzeni Oluşturuyoruz. Mavi, Kırmızı, Pembe Ve Nar Çiçeği Renginde Sandalye Bağlamaları Kullanıyor, Masa Süsü Olarak Bu Renge Uygun Vazo, Şamdan, Çiçek Veya Aynalı Aksesuarlar Tercih Ediyoruz.

Hizmetler

Ev Sahipliği Yaptığımız Kır Düğünlerinde A`dan Z`ye Tüm Detaylarla Bizzat İlgileniyor Ve Organizasyon Sorumlumuz Vasıtasıyla Çiftlerin İsteklerini Yerine Getiriyoruz. Çözüm Ortağımız Olan Profesyonel Bir Ekiple Düğünden Önce Doğa Çekimi Hizmeti Sunuyor, Düğünü De Video Çekimi İle Kayıt Altına Alıyoruz. Kaliteli Ses Ve Sahne Sistemleri Kuruyor, Canlı Müzik Orkestrası İle Eğlenceyi İkiye Katlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Halihazırda Günlük Olarak Yemek Servisi Yapan Bir Kafe Olarak Türk Ve Dünya Mutfağından Pek Çok Lezzetin Yer Aldığı Büyük Bir Menüye Sahibiz. Kırmızı Veya Beyaz Etli Ana Yemekler, Sıcak Aperatifler, Salatalar Ve Pastalar Gibi Seçeneklerimizden Oluşan Çifte Özel Menüler Belirleyebiliyoruz. Grup Etkinlikleri İçin Belirlediğimiz Set Menülerimizden De Bütçelerine Göre Seçim Yapabilirsiniz.

Kapanış

Profesyonel Bir Ekiple Doğa İle İç İçe Bir Ortamda Kır Düğününüzü Düzenlemek İçin Buradayız. Manej Cafe Fiyatları Ve Diğer Hizmet Detayları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Organizasyon Yetkilimizle Görüşebilirsiniz. Sayfa Üzerindeki Numarayı Tuşlayarak Hemen Arayabilir Veya Yandaki Formu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz. Erken Rezervasyon İndirimleri Ve Kampanyalardan Yararlanmak İçin Acele Edin!

İletişim
Cahit Canko Aysu
Mesil Aysu