Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park

Filter

Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park

Bursa / Osmangazi

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Kosher

Vegan

Vejetaryen

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Sigara İçilen Alan Yok

Manzara

Boğaz Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Bahçe

Balkon

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Orman İçinde

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Osmangazi Kır Düğün Salonlarının Gözdesi Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park, 2 Yıldır Doğa Manzarası Eşliğinde Hem Açık Hava Hem De Şık Salon Düğünlerinize Ev Sahipliği Yapıyor. Anlaşmalı Organizasyon Firmamız Ve Deneyimli Davet Sorumlumuzla, Hayallerini Kurduğunuz Düğünü Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park`ta Gerçekleştiriyoruz. Restoran Tecrübemiz Ve Güvenilir Ekibimizle Fotoğraftan Yemeğe Kadar Tüm Hizmetlerinizi Memnuniyetle Sağlıyor, Davetinizin Her Detayıyla İlgileniyoruz.

Davet Alanları

Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park Bünyesinde Hem Kapalı Hem De Açık Hava Düğünleri Planlıyoruz. Birlikteliğini Muazzam Bir Kır Düğünüyle Kutlamak İsteyen Çiftlerimizi 800 Konuk Kapasiteli Bahçemizde Ağırlıyoruz. Yeşillikler İçindeki Bahçemiz Tamamen Doğal Çim Zemine Sahip. Konuklarınızla Rahatça Eğlenebileceğiniz 100 Metrekarelik Parke Zemin Sahnesi Mevcut. Yüksek Kalite Ses Ve Işık Sistemi Bulunuyor.

Salon Davetleriniz İçin 300 Misafire Servis Sunabileceğimiz 500 Metrekarelik Kapalı Alanımız Var. Bahçe Manzaralı Geniş Salonumuzda 70 Metrekarelik Kare Pist Alanı Bulunuyor. Bununla Birlikte, Doğanın Güzelliğini İzleyebileceğiniz, Açılır Kapanır Tavana Sahip Teras Alanımızda, 200 Kadar Davetli Listesi Olan Butik Organizasyonlar Gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park`ta Küçükten Büyüğe Her Kutlamaya Uygun Alan Sunuyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Davet Alanlarımızda Sadeliğin Asaleti Ve Doğanın İhtişamından Yararlandık. Bahçede, Tercihinize Göre 8 Kişilik Yuvarlak Veya Kare Masalar Kullanıyoruz. Yuvarlak Masalara Sermek Üzere Beyaz, Hardal, Kırmızı Veya Siyah Renkli Örtü Seçenekleri Sunuyoruz. Pudra Pembe Tüller Bağladığımız Tiffany Sandalyelerde Misafirlerimizi Ağırlıyoruz. Masa Ortasına Yerleştirdiğimiz Kare Ayna, Kibar Çiçek Aranjmanları Ve Şamdanlar, Kır Düğününüze Zarafet Katıyor.

Hizmetler

Evliliğe Adım Atan Heyecanlı Çiftlerimizi, Anlaşmalı Olduğumuz Profesyonel Organizasyon Firmasıyla Bir Araya Getiriyoruz. Davet Sorumlumuz Gece Akışını Ve Tüm Ayrıntılarını Genç Çiftimizin Talepleri Doğrultusunda Planlıyor. Teknik Personelimiz, Yüksek Teknoloji Işık Ve Ses Sistemlerinden Faydalanarak Sahneyi Orkestraya Hazırlıyor. Siz Konuklarınızla Düğünün Tadını Çıkarırken Uzman Fotoğrafçımız Mutluluğunuzu Fotoğraf Ve Video Karelerine Sığdırıyor. Beklenmeyen Hava Koşullarına Karşı Tedbirliyiz.

En Prestijli Bursa Kır Bahçesi Düğün Salonlarından Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park`ta, Usta Aşçılarımız Kokteyl Ve Yemekli Davetleriniz İçin Enfes Lezzetler Hazırlıyor. Organizasyon Öncesinde Menü Tadım Ve Değişiklik İmkanı Sunuyoruz. İşletmemiz Bünyesinde After Party Alanı Ve Hazırlık Odası Bulunuyor. Gelin Saçı Ve Makyajına Yönelik Hizmet Sağlıyoruz. Araba Süsleme Hizmetimiz De Var. Mescid Ve Çocuk Bakım Odası Bulunuyor. 250 Araç Kapasiteli Otopark Ve Vale Mevcut.

Yiyecek / İçecek

Romantik Gecenizi Tatlandırmak Üzere Profesyonel Aşçılarla Çalışıyoruz. Yemekli Davetleriniz İçin Et/Tavuk Sote Veya Köfte Menü Sunuyoruz. Kokteyl Davetlerinizde, Kokteyl Menü Ya Da Pasta Ve Meşrubattan Oluşan Menü Seçeneğimiz Bulunuyor. Çocuklara, Vegan Ve Vejetaryen Davetlilere Özel Tabak Hazırlıyoruz. Kosher Ve Diyabet Menü Seçeneğimiz De Mevcut. Menü Tadımı Yapabilir Ve İçeriği Kendi Zevkinize Göre Oluşturabilirsiniz.

Kapanış

Bursa Osmangazi`de, Sevdiklerinizle Kutlayacağınız Özel Gecenizi Kusursuz Kılmak İçin Tutkuyla Çalışıyoruz. Uzun Konuk Listesi Olan Davetlerinizi, Muazzam Bir Kır Düğünü Hayallerinizi Ve Lüks Salon Kutlamalarınızı Bursa Düğün Mekanları Arasında Yer Alan Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park`ta Düzenliyoruz. Yandaki İletişim Formunu Eksiksiz Doldurarak Firmamızdan Ücretsiz Fiyat Teklifi Talep Edebilirsiniz. Aynı Zamanda Telefon Numaramızı Arayarak Bursa Kır Düğün Salonu Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim
Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park
Maraşlı Kır Düğün Salonu Ihlamur Park