Mor Çilek

Bursa / Osmangazi

400-500 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

400-500 kişi

Kokteyl Kapasitesi

400-500

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Yılların Tecrübesi Ve Organizasyon Sektörü Bilgi Birikimi İle İşlettiğimiz Mekanımızda Hala İlk Günkü Heyecanımızla Faaliyet Göstermeye Devam Ediyoruz. Restoran Ve Toplantı Salonları Olarak Hizmete Açtığımız Tesisimiz Mor Çilek Bursa`nın Osmangazi İlçesinde, Oldukça Merkezi Bir Konumda Bulunuyor. Burada Sahip Olduğumuz İmkanlar Sayesinde Düğün, Kına Gecesi, Söz Ve Nişan Gibi Organizasyonları Düzenliyoruz.

Davet Alanları

Özel Gün Kutlamalarına Ev Sahipliği Yaptığımız Tesisimizde Hem Açık Hava Hem De Kapalı Alan Mekan Alternatiflerimiz Bulunuyor. Bu Sayede Yaz Kış Ve Hava Durumu Fark Etmeksizin Düğünleri Düzenleyebiliyoruz. Aynı Anda Sadece Bir Düğün Yapıyor, Tüm Dikkatimizi Tek Bir Organizasyona Veriyoruz. Kır Düğünleri Esnasında Beklenmedik Bir Olumsuz Hava Şartı Geliştiğinde Mekanın İç Kısmını Kullanabiliyoruz.

Kır Düğünlerimizi Yemyeşil Çimlerle Kaplı Ve Ağaçlarla Çevrili Bahçemizde Gerçekleştiriyoruz. Burası 500 Kişiye Kadar Davetliyi Rahatlıkla Alabilecek Genişlikte. Şehir Gürültüsünden Uzak, Doğayla İç İçe Temiz Havalı Bir Atmosfer Sunuyoruz. Kapalı Alanımız İse Yüksek Tavanlı, Kolonsuz, Bahçeye Bakan Ve Gün Işığı Alan Konforlu Bir Salon. Bu Alanda Da Yaklaşık 500 Konuğu Ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Mekanımızın Adı Olan Mor Çilek`e Yakışır Bir Konsepte Sahibiz. Kır Bahçemizde Ve Salonumuzda Mor Renk Sandalye Bağlamaları, Çiçekler Ve Aksesuarlar Kullanarak Uyumu Sağlıyoruz. Bahçemizdeki Oturma Düzenini 10`Ar Kişilik Yuvarlak Masalar Ve Beyaz Renk Tiffany Model Sandalyeler İle Oluşturuyoruz. Gelin Ve Damat Masasını Düğüne Uygun Şekilde Beyaz Renkte Büyük Koltuklar Ve Masa İle Kuruyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimizin Tüm İsteklerini Ve Beklentilerini, Onlara Zahmet Vermeden Eksiksiz Bir Şekilde Yerine Getiriyoruz. Profesyonel Bir Canlı Müzik Orkestrası Ve Fotoğraf Video Çekim Ekibi İle Çalışıyor, Tüm Konukların Eğlendiğinden Ve Bu Anların Belgelendiğinden Emin Oluyoruz. Düğün, Kına Ve Nişan Merasimleri Haricinde; Sünnet Törenleri, Mezuniyetler Ve Kurumsal Etkinlikler Gibi Diğer Organizasyonları Da Aynı Özenle Düzenliyoruz.

Yiyecek / İçecek

Halihazırda Düzenli Olarak Yemek Servisinde Bulunan Bir Firmayız. Hijyen Standartlarına Uygun Profesyonel Mutfağımız Ve İşlerinde Uzman Aşçılarımız Bulunuyor. Burada 750 Ve Hatta Daha Fazla Konuğa Aynı Anda Servis Çıkarabiliyoruz. Düğününü Yemekli Gerçekleştirmeyi Düşünen Çiftlerimize Bütçe Ve Damak Zevklerine Uygun Menüler Sunuyoruz. Set Menü İçerisinde Seçilen Yemekleri Özenle Hazırlıyor Ve Davetlilere Dağıtıyoruz.

Kapanış

Bursa`da Dünya Evine Girmeyi Düşünen Çiftlerimizi Hayalleri Süsleyen Bir Mor Çilek Kır Düğünü`ne Davet Ediyoruz. Bırakın Sizin İçin Her Şeyi Biz Planlayalım Ve Siz Sadece Eğlenmenize Bakın. Eğer Mor Çilek Düğünlerinin Maliyetini Ve Düğün Paketi Fiyatlarını Öğrenmek İsterseniz Bize Hemen Ulaşabilirsiniz. Tek Yapmanız Gereken Numaramızı Tuşlayarak Bizi Aramak Veya Yandaki Formu Doldurmak.

İletişim
Yılmaz Sevinç
Yunus Sevinç
Kader Tanrıver