Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli

Filter

Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli

Bursa / Nilüfer

300-400 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

300-400 kişi

Kokteyl Kapasitesi

300-400

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Yok

Manzara

Doğa Manzaralı

Orman Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bir Teras Ve Dağ Manzarası Sunan Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli Bursa`da Faaliyet Göstermektedir Ve Şehir Merkezine 6 Km Uzaklıktadır. Şehir Merkezine Yakınlığımız Sayesinde Kolayca Gelebileceksiniz. Hem Şehir Merkezine Bu Kadar Yakın Olmak İsteyip Hem De Şehir Merkezinin Gürültüsünden Uzaklaşmak İsterseniz, Sizi Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli`ne Bekliyoruz.


Uygulama Otelimizde Çalışanlarımız Genç Ve Dinamik Kişilerden Oluşuyor. Enerjilerinin Sizi De Pozitif Yönde Etkileyeceğine Eminiz. Güler Yüzlü, Sıcakkanlı Ve Hevesli Personellerimiz Sizi Memnun Etmek İçin Varlar. Her Sorunuza Cevap Veren Ve İsteklerinizi Anında Karşılamaya Çalışan Bir Ekip, Sizin İçin Gecenizi Daha Da İyi Yapmaya Çalışıyor.


Düğünler Dışında Bayi Davetleri, Kurumsal Toplantılar, İş Yemekleri, Mezuniyet Yemekleri Gibi Birçok Etkinliğe Uygun Durumdayız. Gece 00.00` A Kadar Size Sunulan Bütün Hizmetlerimizden Faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca Organizasyonun Bitiminde Uzak Yola Gidecekler Ama Çok Yorulmuş Olan Konuklarımız Olursa, Konaklama Seçeneğimiz De Mevcuttur. Klima, Televizyon Ve Ücretsiz Wifi Bulunan Size Özel Odalarımızda Konaklayabilir, Sabah Kuş Cıvıltılarıyla Uyanabilirsiniz. Ücretsiz Otoparkımız Mevcuttur, Büyüklüğü Olarak Size Yeteceğini Düşünüyoruz.


Masa Ve Sandalye Dizaynını, Sizin Belirlediğiniz Konseptlere Göre Oluşturuyoruz. Renklerini Ve Tarzını Sizin Belirleyeceğiniz Bu Gecede Herkese Ne Kadar Zevkli Olduğunuzu Gösterebileceksiniz. Konuklarınızın Masasına Şamdan, Rengarenk Çiçekler Veya Tercih Ettiğiniz Aksesuarları Koyma İmkânınız Bulunmakta.


Uygulama Oteli Olduğumuz İçin Resepsiyonumuz Bulunmakta, Eğer Kafanıza Takılan Bir Soru Olursa Hem Telefon Numaralarından Hem De Buradan 7/24 Yardım Alabilirsiniz. Çim Alanımızda Çocuklarınız Rahatlıkla Oyun Oynayabiliyor, Sizin De Rahatça Organizasyonu İzleme Ve Yemeğinizi Yeme Fırsatınız Oluyor.


Gerçekleştirmek İstediğiniz Bütün Planları Gerçekleştirmek İçin Buradayız. Siz Hayal Edin, Biz Yapalım. Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli İletişim Bilgilerimiz Sitede Bulunmaktadır. Siz De Bu Güzel Günün En Güzel Şekilde Gerçekleşmesi İçin, Formu Doldurup Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli
Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli