Platonya

Bursa / Nilüfer

400-500 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

400-500 kişi

Kokteyl Kapasitesi

400-500

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Resepsiyon

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Vale

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Göl Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Göl Kenarında

Kolonsuz Salon

Orman İçinde

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Orman İçinde, Göl Kenarında, Gürültüden Uzak Bir Ortamda Düğün Yapmanın Tadı Başka Olsa Gerek. Bir De Profesyonel Çalışan Kadrosunun Güler Yüzü Ve Kaliteli Hizmet Eklenince Bitmesini İstemeyeceğiniz Bir Düğün Sizi Bekliyor. Fotoğraf Çekilmeniz İçin Düzenlediğimiz Platodan Kuaför Ve Porselen Makyaja Kadar Düğün Sürecine Dair Her Şeyi İşletmemizde Bulabileceksiniz. Bursa`da Kır Düğün Mekanı Arıyorsanız Sizin İçin Doğru Adresiz.

Davet Alanları

Platonya Davet Organizasyon Bursa Sizlere Açık Ve Kapalı Olmak Üzere 2 Farklı Alan Seçeneği Sunuyor. Kapalı Alanımızın Kapasitesi 300 Kişi. Yüksek Tavanlı Olması Ferah Bir Ortam Yaratırken Salonumuzun İçinde Kolon Bulunmayışı Özgürce Hareket Etmenize Olanak Sağlıyor. Açık Havadaki Kır Bahçemizde Yemekli Davetler Ve Kokteyller De Dahil Olmak Üzere 500 Kişiyi Ağırlayabiliyoruz. Bu Eğlenceli Dakikaların Bitmesini İstemiyoruz Derseniz Sizi Hemen After Party Alanımıza Alabiliriz.

Dekorasyon / Süsleme

Sadeliğiyle Hayran Kalacağınız Bir Dekorasyona Sahibiz. Yeşilliklerin Üzerine Ahşap Sandalye Masalarımızı Yerleştirdik. Sandalyelerimizi Beyaz Tül Ve Sarı Minik Çiçeklerle Süsledik. Masalarımızın Üzerine Soft Renklerdeki Çiçek Demetlerimizi Ve Kare Beyaz Suplalarımızı Koyduk. Hasır Bambu Şemsiyelerimiz Alanımıza Doğal Ve Sıcak Bir Görünüm Katıyor. Çiftimize Ayrılan Sahnede Gold Ağırlıklı Aksesuarlarımız Ve Canlı Çiçeklerimiz Bulunuyor. Zarifliğiyle Dikkat Çekecek Bir Dizaynla Sizinleyiz.

Hizmetler

250 Araç Kapasiteli Otoparkımız Ve Vale Hizmetimiz İçinizi Rahatlatacak. Hazırlık Odamıza Geçerek Düğün İçin Son Rötuşlarınızı Yapıp, Heyecanınızı Hafifletecek Arkadaş Sohbetlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz. Güzel Bir Davetin Vazgeçilmezleri Konusunda Organizasyon Sorumlularımızdan Fikir Alabilirsiniz. Sizin Tercihiniz Olan Bir Organizasyon Firmasının Alanımızı Düzenlemesine De Müsaade Ediyoruz. Davetiniz İçin Hazırlanan Menülerde Değişiklik Yapılması Talebiniz Varsa Bunu Da Değerlendirmeye Alıyoruz. Yemek Servisimiz Çalışanlarımız Tarafından Hızlı Bir Şekilde Yapılıyor.

Kapanış

Kusursuz Ve Eksiksiz Bir Düğün Her Çiftin Hayali. Biz De Bu Hayali Gerçeğe Dönüştürmek İçin Sizinleyiz. Doyumsuz Orman Manzaramız, Samimi Sohbetlerinize Devam Edeceğiniz Benzersiz Göl Kenarında Bulunan Alanımız, Ulaşım Konusunda Zahmet Yaşamayacağınız Konumumuz Bizi Diğer Nilüfer Kır Düğün Salonlarından Ayıran Özelliklerimiz. Kalitenin Uygun Fiyatla Buluştuğu Platonya Davetle İletişim Bilgileri Üzerinden Hızlıca İrtibata Geçerek Hayalinizdeki Düğün İçin İlk Adımı Atabilirsiniz.

İletişim
Ünal Hacılar
Cevdet Şen