Saklı Bahçe İznik

Bursa / İznik

1.000-2.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

1.000-2.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

Kokteyl hizmeti yoktur

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

Kokteyl Servisi Yoktur

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

Kokteyl Servisi Yoktur

Genel Özellikler

Davet Alanları

Sadece Açık Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Fotoğrafçı Getirme

Menüde Değişiklik

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Göl Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Açılır Kapanır Tavan

Bahçe

Balkon

Çim Alan

Göl Kenarında

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa İznik Saklı Bahçe Düğün Salonu Yeşilin Her Tonunu Görebileceğiniz Bir Noktada Kapılarını Açıyor. Kır Bahçemizin Sevilen Özelliklerinden Birisi De Göl Manzarasına Sahip Olması. Siz De Kır Düğünü Gerçekleştirmeyi Planlıyorsanız Sizi Temiz Hava Ve Huzuru Bir Arada Sunan Mekanımıza Bekliyoruz. Saklı Bahçe`de Geniş Alanımız Sayesinde Uzun Davetli Listelerini De Ağırlayabiliyoruz.

Davet Alanları

Saklı Bahçe İznik Bünyesinde 1 Adet Kır Bahçesi Mevcut. Kapasitesiyle Dikkatleri Üzerine Çeken Bahçemizde Yemekli Düzende 1.000 İla 2.000 Kişi Misafir Edebilirsiniz. Bahçemizde Açılır Kapanır Tavan Özelliği De Bulunuyor. Çim Zeminle Hizmet Veren Davet Alanımız Göl Kenarında Konumlanıyor Ve Çiftlere Eşsiz Bir Bahçe Manzarası Sunuyor. Kır Bahçemizin Avantajları Arasında Geniş Bir Dans Pistine Sahip Olması Da Yer Alıyor.

Dekorasyon / Süsleme

İznik Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu, Düğününde Bohem Esintiler Görmek İsteyen Çiftler İçin İdeal Görünüme Sahip. Çevresi Ağaçlarla Çevrili Olan Kır Bahçemizi Sade Fakat Şık Dekorlarla Süslüyor Ve Doğanın Güzelliğini Ön Plana Çıkarıyoruz. Bahçemize Girerken Sizi Uzun Bir Gelin Yolu Karşılıyor. Çiçekler Ve Fiyonklarla Süslediğimiz Yolun İki Yanında Orta Boy Dore Sütunlar Yer Alıyor. Burada Kırmızı Halı Da Sizi Bekliyor.

Oturma Düzenimizi Yuvarlak Banket Masalarıyla Hazırlamayı Tercih Ediyoruz. 8 İla 10 Kişilik Geniş Masalarımızı Beyaz Örtülerle Kaplıyor Ve Runner`larla Güzelleştiriyoruz. Masa Üstlerinde Çiçek Ve Şamdan Süslemelerinden De Faydalanıyoruz. Beyaz Renkli Napolyon Sandalyelerimizi İse Seçtiğiniz Renklerde Giydiriyoruz. Özel Bir Platformda Yer Alan Nikah Masanız Çiçeklerle Romantik Bir Havaya Bürünüyor. Nikah Masanızın Önünde Yeşilliklerle Bezeli Küçük Bir Alan Da Bulunuyor.

Hizmetler

Mekanımızda Profesyonel Bir Orkestrayla Çalışıyor, Kaliteli Ses Ve Işık Sistemleriyle Düğününüze Eğlence Katıyoruz. Saklı Bahçe İznik`te Yemekli Ve Yemeksiz Düğün Seçenekleri Sunabiliyoruz. Dilerseniz Küçük Misafirler İçin Özel Menüler Çıkarabiliriz. Çocuk Oyun Parkı Ve Palyaço Hizmetlerimiz De Bulunuyor. Kır Bahçemizde Çiftlere Hazırlık Odası Tahsis Ediyor, Yağışlı Havalara Karşı Gerekli Önlemleri Alarak Düğüne Tüm Hızıyla Devam Ediyoruz.

Kapanış

Saklı Bahçe İznik Doğayla İç İçe Konumu Ve Göl Manzarasıyla Çiftlerin Dikkatini Çekiyor. Mekanımız Geniş Hizmet Yelpazesi Ve Büyük Alanıyla Da Evlenecek Çiftlerin Tüm İhtiyaçlarına Cevap Veriyor. Saklı Bahçe İznik Fiyat Bilgisi İçin ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunu Doldurarak Bize Gönderebilirsiniz. Sayfada Yer Alan Telefon Numarasını Arayarak Da Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim