Sardunya Event

Bursa / Nilüfer

500-750 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

500-750 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

350-500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

350-500 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Vegan

Vejetaryen

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Cam Tavan

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Orman İçinde

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

2017 Yılında Seremoni Garden`la Atıldığımız Davet Mekanı Sektöründeki Başarılarımız Sonucu Siz Değerli Misafirlerimizin Karşısına Yeni Bir Mekanla Çıkmaya Karar Verdik. Böylelikle Sardunya Event, 2022 Yılında Bursa Nilüfer Kır Düğün Bahçeleri Arasına Girdi. Mekanlarımızın Açılışının Öncesinde Uzun Yılların Organizasyon Şirketi Deneyimine Sahip Olmamız Sayesinde Düğününüze Tamamen Size Özgü Bir Ruh Katabiliyoruz. Sardunya Event De Tüm Bu Hizmetleri Size Cam Ev Konsepti Ve Geniş Kapasiteli Kır Bahçesiyle Getiriyor.

Davet Alanları

Sardunya Event, Ağaçlar Arasında Huzurun Hayat Bulduğu Bir Bahçe. Hem Şehir İçinde Hem De Ormanlık Bir Alanda Yer Almamız Sayesinde Sizi Büyülü Bir Atmosferle Kucaklıyoruz. Kır Düğünlerinizde Tüm Sevdiklerinizi Yanınızda Görebilmeniz İçin Açık Havada Tam 1.000 Kişilik Konuk Ağırlama Kapasitesiyle Hizmet Veriyoruz. Kapalı Alanda Gerçekleşecek Davetleriniz İçin De 150 Metrekarelik Cam Evimizi Tercih Edebilirsiniz. Burada Aynı Anda 150 Konuğu Ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Sardunya Event, Bursa Nilüfer Kır Düğün Salonları Arasında Zarafetiyle Adından Söz Ettiriyor. Masalarda Canlı Çiçeklere Yer Vererek Düğün Şıklığınızı Doruğa Çıkarıyoruz. Hem Yuvarlak Hem De Uzun Dikdörtgen Ahşap Masalarımız Var. Her Düğünü Kendine Has Bir Konseptle Gerçekleştiriyoruz. Örneğin Hazeran Sandalyelerimiz, Beyaz Tül Runner`larımız, Duman Mavisi Masa Örtülerimiz Ve Altın Rengi Minimalist Tasarımlı Şamdanlarımızla Oluşturduğumuz Rustik Konsept Oldukça İlgi Görüyor. Kristal Avizelerimizle Bahçemize İhtişamlı Bir Dokunuş Yapıyoruz. Bunun Yanında Antika Koltuklar Ve Nostaljik Aksesuarlarla Düzenlediğimiz Fotoğraf Köşelerimiz Mevcut.

Hizmetler

Sardunya Event Çiftlerine Sunduğumuz En Ayrıcalıklı Hizmetlerden Biri Gezen Sahne Sistemimiz. Böylelikle Ses, Işık Ve Sahne Altyapılarımızı Mekanımızın İstediğiniz Herhangi Bir Noktasında Sizinle Buluşturabiliyoruz. Canlı Müzik İmkanımız Sayesinde Misafirlerinizi Notaların En Can Alıcı Haliyle Bir Araya Getiriyoruz. Fotoğraf Ve Videolarınız İçin De Bize Güvenebilirsiniz. Gelin Ve Damadımıza Her Türlü İhtiyaçlarını Karşılayabilecekleri Tam Donanımlı Bir Hazırlık Odası Tahsis Ediyoruz. Düğününüze Şahsi Aracıyla Gelen Katılımcıları İse Otoparkımızda Güvenli Park Fırsatı Bekliyor. Yemekli Bir Davet Vermek İsteyen Çiftlerimize Anlaşmalı Butik Yemek Şirketlerimiz Aracılığıyla Hizmet Veriyoruz. Kişiye Özel Menüler Hazırlayabiliyor Ve Tadım İmkanı Sunuyoruz.

Kapanış

Sardunya Event`le Doğanın Kalbinde, Yıldızların Altında Bir Davet Sizi Bekliyor. Yeniliğe Açık Ve Yaratıcılığı Yüksek Kadromuzla Türkiye`de İlk Ve Tek Olarak Kabul Gören Pek Çok Konseptin Altına İmzamızı Attık. Davetinize Dair Her Konuda Ekiplerimiz Ve Çözüm Ortaklarımız Aracılığıyla Tam Kontrol Sağlıyoruz. Böylelikle Her Türlü Talebinizi Anında Hayata Geçiriyoruz. Aşağıdaki İletişim Bilgilerimiz Ya Da Yandaki Formumuz Aracılığıyla Bize Ulaşarak Nilüfer Kır Düğünü Fiyatlarımızı Ve Peşin Ödemelerde Sağladığımız Kolaylıkları Öğrenebilirsiniz.

İletişim
Sardunya Event
Mete Yıldırım
Kübra Sayın
Sardunya Event