Seremoni Garden

Bursa / Nilüfer

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

1.000-2.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

350-500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Vale

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Profesyonel Anlamda Organizasyon Ve Düğün Fotoğrafçılığı Yaparak Edindiğimiz Tecrübeler Işığında Yepyeni Bir Projemizi Hayata Geçirdik. Modern Bir Tarzda Özenle Tasarladığımız Kır Bahçemizin Hazırlıklarını Tamamlayarak 2020 Yılında Açılışını Yaptık. Düğün Ve Özel Gün Davetlerine Ev Sahipliği Yaptığımız Mekanımız Seremoni Garden Nilüfer`de, İzmir Yoluna Paralel Kolay Ulaşımlı Bir Konumda Yer Alıyor.

Davet Alanları

Alaaddinbey`in Şeftali Bahçeleri Ve Tarlalarını Karşısına Alan Kır Bahçemiz Doğa İle İç İçe Yemyeşil Bir Atmosfere Sahip. 1.000 Kişiye Kadar Konuk Ağırlayabildiğimiz Geniş Bir Alanımız Mevcut Ve Kokteyl Tarzı Etkinliklerde Bu Sayı Daha Da Artıyor. Limoni Servi Ağaçlarıyla Çevrili Ve Mis Kokulu Çiçeklerle Bezeli Bahçemizde Masalsı Bir Ortam Sunuyoruz.

Bahçe İçerisinde Dört Cephesi De Boydan Pencerelerle Kaplı, Ahşap Çatısı Olan Bir Cam Ev Bulunuyor. 300 Metrekarelik Bu Cam Evde 275-300 Kişilik Butik Davetler Düzenleyebiliyor, İç Mekan Fotoğraf Çekimleri Yapabiliyoruz. Gelinlerimize, Önünde Kendine Ait Bahçesi Olan Hazırlık Odası Tahsis Ediyoruz. Beklenmedik Yağmurlara Karşı Hem Cam Ev Hem De Büyük Çadır Kiralama İle Çözüm Üretiyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Dekorasyon Konusunda Sınır Tanımıyor, Fotoğrafçı Gözüyle Günümüz Estetiğiyle Uyumlu Tasarımlar Ortaya Çıkarıyoruz. Makromeler, Odun Ve Ahşaptan Aksesuarlarla Rustik Konsept; Çiçekler, Mumlar, Tülden Masa Örtüleri Ve Sarmaşıklarla Romantik Bir Konsept Yaratabiliyoruz. Oturma Düzenini Uzun Ve Yuvarlak Masalar, Beyaz Ve Ahşap Renkli Napolyon Sandalyelerle Oluşturuyoruz. Süsleme Detayları İçin Farklı Çiçek Aranjmanları İle Renkli Servis Ve Suplalar Kullanıyor, Konseptle Uyumlu Gelin Damatlar Masaları Hazırlıyoruz.

Hizmetler

Seremoni Garden Olarak Klişelerden Uzak, Yepyeni Bakış Açılarına Sahip Kaliteli Hizmetler Sunmak İçin Çalışıyoruz. Çiftlerimiz İçin Her Şeyi Düşünüyor, Düğünü İsteklerine Göre Planlıyoruz. Düğün Günü Gelinlerimizin Tüm İstek Ve İhtiyaçlarını Karşılamak Üzere Onlara Destek Olacak Bir Nedime Görevlendiriyoruz. Işıklandırma Ve Ses Sahne Sistemlerinden Orkestra Ve Müziğe, Fotoğraf Ve Video Çekimine, Otopark Ve Vale Hizmetine Kadar Her Konuyla Yakından İlgileniyoruz.

Yiyecek / İçecek

Çiftlerimizin Damak Zevkleri Ve Bütçelerine Göre, Düğün Organizasyonlarını Yemekli Veya Kokteyl İkramlı Olarak Düzenleyebiliyoruz. Birbirinden Lezzetli Zengin Yemek Menülerimiz Bulunuyor Ve Organizasyon Tarihinden Önce Menü Tadımı Düzenleyerek Karar Verme Aşamasına Yardımcı Oluyoruz. Düğün Esnasında; Seçilen Menüye Göre Yemek Veya Atıştırmalık İkramları, Düğün Pastasını Ve İçecekleri Sırasıyla Tüm Konuklara İkram Ediyoruz.

Kapanış

Düğün Fotoğrafçılığı Geçmişi Sayesinde Gelin Ve Damatları Çok İyi Anlayan, İşini Severek Yapan Bir Ekibe Kendinizi Emanet Edin. Kır Bahçemiz Veya Cam Evimizde Tamamen Size Özel Bir Düğün Veya Nikah Töreni Düzenleyebiliriz. Fiyatlarımızı Öğrenmek Veya Mekanımızı Ziyaret Etmek İsterseniz Sayfa Üzerindeki Numaradan Bizi Arayabilir, Yandaki Formu Doldurabilirsiniz. Seremoni Garden Kır Bahçesi Olarak Sizi Nilüfer`de Bekliyoruz.

İletişim
Dilşad Arslan
Dilsad Turan