Üzümlü Bahçe

Bursa / Osmangazi

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Davet Alanları

Sadece Açık Alan

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Vale

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Panaromik Manzara

Park Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Hizmet

After Party Alanı

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Hazırlık Odası

Işık

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Üzümlü Bahçe Bursa`da 2022 Yılı, Temmuz Ayından Beri En Güzel Gününüzü Muhteşem Doğa Manzarasının Tadını Çıkararak Geçirmeniz İçin Hizmet Veriyoruz. Osmangazi`de Bir Çiftlik İçerisinde Yer Alan Tesisimiz, Kolay Ulaşımı Ve Uygun Fiyatlarıyla Sizi Adeta Kendine Çekecek. Lezzet Dolu Menülerimiz Ve Canlı Müzik Hizmetlerimiz İle Yeni Bir Hayata Adım Attığınız Bu Günü Hatırda Kalır Anılar İle Dolduruyoruz.

Davet Alanları

Mis Kokulu Yeşillikler Arasında Bütün Yakınları İle Vakit Geçirmek İsteyen Çiftlerimiz 750 İla 1000 Kişiye Kadar Kapasiteye Sahip Davet Alanımızda Bu İsteklerini Rahatlıkla Gerçekleştirebilecek. En Eğlenceli Anlarınız İçin Geniş Bir Dans Pistimiz De Mevcut. Mekanımızın Ferah Ve Göz Kamaştırıcı Atmosferi İle Masal Gibi Gerçekleşen Düğününüz, Hayallerinizdekinden Bile Daha Güzel Olacak.

Dekorasyon / Süsleme

Bursa Kır Düğünü Mekanları Arasında Faaliyet Gösteren Üzümlü Bahçe`de, Doğayla İç İçe Olan Davet Alanımızı 10 Kişilik Yuvarlak Davet Masaları İle Donatıyoruz. Üzerlerini Masa Örtüleri Ve Çiçek Aranjmanları İle Süslediğimiz Masalarımızın Etrafını Tiffany Veya Napolyon Model Sandalyeler İle Çevreliyoruz. Rustik Bir Tarza Sahip Olduğumuz Tesisimizde, Ahşap Davet Masaları Ve Sandalyeler Kullanıyoruz. Dilerseniz Sade Veya Romantik Konseptler De Tercih Edebilirsiniz.

Hizmetler

Teknik İmkanlara Sahip Olan İşletmemizde, Düğününüzü Kusursuz Bir Şekilde Tamamlamanız İçin Sınırsız Hizmetimiz Bulunuyor. Her Anınızı Birlikte Hazırlayabileceğiniz Bir Organizasyon Sorumlumuz Bulunsa Da, İstediğiniz Organizasyon Veya Catering Firması İle Çalışma Olanaklarınız Da Var. Eğlenceli Anlarınızı Süsleyecek Işık, Ses Ve Sahne Hizmetimiz, Bu Anları Ölümsüzleştirmek İçin Bir Fotoğrafçı Getirme İmkanlarınız Var.

Değişikliğe Giderek Menüyü Şekillendirebilir Ve Örnek Masa Hizmetimizle Her Şeyin İstediğiniz Gibi Olduğundan Emin Olabilirsiniz. Tesisimizin 100 Araç Kapasiteli Bir Otoparkı, Engelli Girişi Ve Vale Hizmeti Bulunuyor. Hazırlıklarınızı Tamamlamanız İçin Bir Gelin Odamız Mevcut. Eğlenceye Doymayan Çiftlerimiz İçin After Party Alanımız Ve Serin, Yağmurlu Havalara Karşı Önlemlerimizle Düğününüz Hafızalara Kazınacak!

Yiyecek / İçecek

Üzümlü Bahçe`de, Anlaşmalı Olduğumuz Yemek Firmamız Sayesinde, Maharetli Ellerle Hazırlanmış Alternatiflerle Dolu Ve Lezzetli Menülerle Karşılıyoruz;

●Tavuk/Et Menü: Çorba, Et Veya Tavuk Sote, Pilav, Garnitür, Pasta Ve Çerez.
●Kokteyl Menü: Pasta, Çerez, Meyve, Kuru Pasta Ve İçecek.
●İçecekler Litrelik Halinde Ve Bardakla Servis Ediliyor.
●Çocuklara Özel Bir Menü Seçeneğimiz Mevcut.

Kapanış

Kiraz, Vişne Ve Ceviz Ağaçları İle Çevrili Mekanımız Görkemli Ambiyansı İle Gözlerinizi Kamaştıracak. Bütün İsteklerinize Bağlı Kalarak Size Nezih Bir Ortam Sunuyor Ve Her Bütçeye Uyum Sağlayan Fiyat Skalamız İle Harika Bir Düğün Geçirmenizi Sağlıyoruz. Bursa Kır Düğünü Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olmak İsteyen Çiftlerimiz, Profilimizdeki “Ücretsiz Teklif Al” Formunu Kullanabilir Veya Telefon Numaramızdan Bizimle İletişime Geçebilirler.

İletişim
Üzümlü Bahçe
Nihat Öztürk
Hanife Öztürk
Üzümlü Bahçe