Zümbül Çiftliği

Bursa / Nilüfer

750-1.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

750-1.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100-200 TL

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Yemek Servisi

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Vegan

Vejetaryen

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Bahçe Manzaralı

Dere & Nehir Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Panaromik Manzara

Mekan Özellikleri

Bahçe

Balkon

Cam Tavan

Çim Alan

Dere Kenarında

Orman İçinde

Şehir Dışında

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

9 Dönüm Arazi İçine Kurulan, Etrafı Ormanlarla Çevrili Vadi İçerisinde Yer Alan Zümbül Çiftliği, Nilüfer Çayı`nın Kenarında, Bursa Kır Düğünü Mekanları Arasında Keyifli Bir Ortam Sunuyor. Şehrin Gürültüsünden Uzak, Kuş Sesleri Eşliğinde Gerçekleşen Düğün Davetleri İçin Hem Çiftlere Hem De Misafirlerine Huzurlu Bir Ortam Vadetmenin Yanı Sıra Şık Dekorasyonuyla Dikkat Çekiyor. En Mutlu Gününüze Ortak Olmak, Heyecanınızı Paylaşmak İçin Yemyeşil Ağaçların Arasında Siz Değerli Çiftlerini Sabırsızlıkla Bekliyor.

Davet Alanları

Keyifli Bir Düğün İçin Hem Açık Hem Kapalı Olmak Üzere 2 Ayrı Davet Alanımız Var. 1000 Kişiye Kadar Çıkabilen Orman İçerisinde Yer Alan Kır Bahçemiz, Açık Hava Düğünleri İçin Oldukça İdeal. Özel Olarak Tasarlanan Ahşap Ağırlıklı 650 Metrekarelik İç Mekanımız İse Serin Ve Yağmurlu Havalarda 100 Kişiye Kadar Düzenlenen Davetlere Ev Sahipliği Yapıyor. Ayrıca; Büyük Pencereleri Sayesinde Gün Işığının Tamamını İçeri Alıyor.

Dekorasyon / Süsleme

Açık Alanımızda, Yeşile Olan Uyumuyla Bilinen Beyaz Rengini Ağırlıklı Olarak Kullandık. Gümüş Varak Detayıyla Dikkat Çeken Suplalar Ve Dantel Desenli Beyaz Masa Üstü Aydınlatmalarıyla Doğal Ortama Biraz Görkem Ve Romantizm Kattık. Kapalı Alanımızda İse, Ahşabı Ağırlıklı Kullanarak Rustik Bi Hava Yarattık. Özel Yapım Kütük Süslemeler, Doğal Rafyadan Suplalar Ve Kasnak Çerçeveli Dekoratif Ögelerle Naturel Ve Sıcak Bir Atmosfer Sağladık.

Hizmetler

Bursa Açık Hava Düğünü Arayışında Olan Çiftlerimiz İçin Zümbül Çiftliği Olarak Pek Çok Özel Hizmet Sunuyoruz. Görsel Sanatlar Ve Tasarım Alanında Lisans Derecesine Sahip Eğitimli Ekibimizle Birlikte İstediğiniz Konsepte Uygun Olarak Düzenlemeler Yapıyoruz. Bursa`nın En İyi Firmalarıyla Çözüm Ortaklığı Yaratarak Hayallerinizdeki Düğünü Gerçeğe Dönüştürüyoruz. 60 Yıldır Tedarikçisi Olduğumuz Firmalarla Ortaklaşa Birbirinden Lezzetli Yemek Ya Da Kokteyl İkramları Hazırlıyoruz. Ayrıca; Size Özel Olarak Tahsis Ettiğimiz 150 Metrekarelik Çiftlik Evimiz Sayesinde Hazırlıklarınızı Rahatça Tamamlıyorsunuz.

Kapanış

Zümbül Çiftliği, 9 Dönümlük Doğa İçerisindeki Yer Alan Mekan Alternatifleri İle Birlikte, Kuş Sesleri Eşliğinde Düğün Davetini Gerçekleştirmek İsteyen Tüm Çiftleri Bekliyor! Eğitim Ekibiyle Tanışmak İçin Onlarla İletişime Geçmek Oldukça Kolay! Hem Bursa Kır Düğünü Fiyatları Araştırmasında Zümbül Çiftliği`nden Teklif Almak Hem De Hizmet Detaylarını Öğrenmek İçin Sayfa Üzerindeki İletişim Bilgilerini Kullanabilir Ya Da Formu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz!

İletişim
Zümbül Çiftliği
Zümbül Çiftliği