Euro Park Hotel Bursa

Filter

Euro Park Hotel Bursa

Bursa / Nilüfer

1.000-2.000 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

1.000-2.000 kişi

Kokteyl Kapasitesi

2.000-3.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

500-750 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

500-750 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

350-500 TL

Genel Özellikler

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Otel Türü

5* Otel

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Manzara

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Havuz Başı Düğünü

Hizmet

After Party Alanı

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Hakkında

Her Anlamda Gönlünüze Göre Bir Kutlama İçin Yorulmanıza Gerek Yok. Euro Park Hotel Bursa Görükle`de Düğün Yapacak Çiftler İçin Kusursuz Bir Planlama Hizmeti Sunuyor. Kır Bahçemiz, Açık Havuzumuz Ve İç Mekan Düğünleri İçin Tercih Edebileceğiniz Kapalı Alanımızla Her Konseptte Düğün İçin Gereken Ortamı Sağlıyor, Süslemelerden Servis Saatlerine Kadar Her Ayrıntıyı Sizin Belirlediğiniz Bir Gece İçin Kolları Sıvıyoruz.

Davet Alanları

Hayallerinizde Bir Kır Düğünü Varsa Ağaçlar Arasında 1500 Metrekarelik Alana Yayılmış Kır Bahçemize Ne Dersiniz? Tercihiniz Romantik Bir Havuz Başı Davetiyse Sizi Açık Havuzumuzun Kenarındaki 1200 Metrekarelik Alanda Ağırlayalım. 1000-2000 Davetlinin Katılacağı Dış Mekan Düğünleri Otelimizde Rahatlıkla Yapılabilir. Bu Özel Günde Yağışlı Ve Serin Hava Şartlarına Karşı Tam Koruma İsteyen Çiftlerimizse 400-500 Kişi Kapasiteli Brousse Ve Kirmasti Salonlarımıza Davetli.

Dekorasyon / Süsleme

Dekorasyonumuza Duru Bir Temel Oluşturmak İçin Masa Örtülerinde Ve Napolyon Sandalyelerde Tercihimiz Beyaz. Altın Rengi Metal Şamdanlara İliştirilen Veya Cam Vazolara Konan Çiçekler Masaları Süslüyor. Tealight Mumların Verdiği Romantik Havadan Da Yararlanabiliyoruz. Aynı Renk Kurdelelerle Sandalyeleri Ve Kumaş Peçeteleri Süslüyoruz. Uzun Cam Vazolardaki Çiçekler Gelin Yolunu Süslerken Nikah Köşesi Fotoğrafları Sarmaşıklarla Bezeli Ferforje Çardağımızın Zarafetiyle Taçlanıyor.

Hizmetler

Euro Park Hotel Bursa Düğünleri İçin Kapsamlı Bir Planlama Hizmeti Sunuyor. Organizasyon Sorumlumuz Eşliğinde Alternatif Mekan Seçimleri Ve Dekorasyon Konusunda Kararlar Verebilir, Servis Saatlerini Belirleyerek Saat Gibi İlerleyen Bir Düğüne Hazırlanabilirsiniz. Menü İçeriğinden Müzik Seçimine Her Konuda Ekibimiz Size Tam Destek Sunuyor. Müzisyenlerimiz Zevkinize Ve Düğününüzün Temasına Uygun Şarkılar Çalarken Fotoğraf Ve Video Ekibimiz Gecenizi En Doğal Haliyle Yakalıyor.

Kapanış

Euro Park Hotel Bursa, Baştan Sona Film Gibi Geçecek Bir Düğünün Her Dakikasını Sizin Hayallerinize Göre Planlıyor. Sevdiklerinizin Katılımıyla Gerçekleşecek Renkli Kutlamalara Her Mevsim Tercih Edebileceğiniz, Geniş Kapasiteli Açık-Kapalı Davet Alanlarımızla Ev Sahipliği Yapıyoruz. Otelimizin Sunduğu İmkanlar Cazip Geldiyse Hemen Aşağıdaki Euro Park Hotel Bursa İletişim Bilgileri Aracılığıyla Bize Ulaşabilir Veya Yandaki Formu Doldurarak Fiyat Teklifi Alma Talebinizi Bize İletebilirsiniz.

İletişim
Euro Park Hotel Bursa
Aynur Yıldırım
Meryem Oral
Euro Park Hotel Bursa