Heybeli Otel

Bursa / Mudanya

300-400 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

300-400 kişi

Kokteyl Kapasitesi

1.000-2.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

350-500 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

350-500 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

200-350 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

200-350 TL

Genel Özellikler

Otel Türü

4* Otel

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Vale

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Diyabet

Vejetaryen

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Orman Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Engelli Girişi

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

15 Dönümlük Geniş Bir Yerleşkede Kurulu Olan Heybeli Otel, 2017 Yılından Beri Mudanya Düğün Yerleri Arasında Hizmet Veriyor. Turizm Ve Konaklama Alanındaki Deneyimini Davet Ve Özel Günlerle Birleştiren İşletmemiz Mudanya`ya 5 Kilometre, Bursa`ya 10 Kilometre Uzaklıkta. Mudanya`nın Kanıtlanmış Şifalı Havasında Konuklarınızla Unutulmayacak Bir Gün Geçirmek İsterseniz Otelimiz Kapılarını Sizin İçin Açıyor.

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Olmak Üzere 2 Davet Alanımız Var. Lal Bahçe` Nin Kapasitesi 750, Safir Salon`un 450 Kişi. Yüksek Ve Kolonsuz Bir Tasarıma Sahip Olan Safir Salon Aynı Zamanda Terasa Sahip. Salonumuzdan Kolaylıkla Terasa Çıkabilirsiniz. Salonumuzu Tavan Aydınlatma, Kristal Avizelerle Aydınlatılıyoruz. Lal Bahçe`ye Orman, Kır Manzarası Ev Sahipliği Yapıyor. Oldukça Geniş Bir Alana Sahip Olan Bahçemiz Uzun Davetli Listelerini Kolaylıkla Ağırlıyor

Dekorasyon / Süsleme

Açık Ve Kapalı Alanımızı Sizin Tercihiniz Doğrultusunda Süslüyoruz. Kapalı Alanımızı Süslerken Klasik Bir Görüntü Oluşturmaya Çalışıyoruz. 10 Kişilik Lake Masalar Kullanabileceğimiz Gibi Yuvarlak Masalar Da Kullanabiliriz. Napolyon Sandalyeleri Her İki Masa Tercihinizde De Kullanıyoruz. Masalarımıza Aynalı Suplalar, Cam Şamdanları Özenle Yerleştiriyor, Zarif Masa Düzeni Elde Ediyoruz. Ayaklı Gold Jardinyer Kullanımıyla Masalarımızda Şık Bir Görüntü Yaratıyoruz. Çiçek Aranjmanlarıyla Masalarımıza Canlılık Katıyoruz.

Açık Alanımızın Bir Bölümüne Oturma Grubu Yerleştirerek Konuklarınıza Farklı Hareket Alanları Sunuyoruz. Farklı Dekorlar Kullanarak Fotoğraf Alanı Yaratıyoruz. Uzun Gelin Yolumuzu Özenle Tasarlıyoruz. İsterseniz Bu Alanda Kır Çiçekleri Kullanabileceğimiz Gibi Fener De Kullanarak Farklı Bir Görüntü Elde Ediyoruz. Gelin Tagımızı Çiçeklerle Süslüyoruz. Açık Alan Masa, Sandalye Tasarımımızla Bohem Bir Görüntü Yaratıyoruz. Bu Görüntünün Tamamlayıcısı Olarak Peri Aydınlatmaları Kullandık.

Hizmetler

Bursa Düğün Mekanları Arasından Hizmet Anlayışımızla Ayrılıyoruz. Organizasyon Sorumlumuz Bu Keyifli Gününüzde Sizlere Yardımcı Olmak İçin Her Anınızda Yanınızda Oluyor. Ses, Sahne Ve Işık Hizmeti Veriyoruz. İsterseniz Organizasyon Firması Getirerek Özel Gününüze Unutulmaz Gösteriler Hazırlıyoruz. Sizin Ve Konuklarınız İçin Lezzetli Menüler Oluşturuyoruz. İsterseniz Menüde Değişiklikler Yapabilirsiniz. Düğünden Sonra Otelimizde Konaklamak İsterseniz 8 Farklı Oda Konseptimizle Hizmet Veriyoruz.

Kapanış

Heybeli Otel Açık Ve Kapalı Alanıyla Size Hayalinizdeki Düğün Ortamını Sunuyor. Safir Salon, Lal Bahçe Size Klasik Ve Bohem Konsepte Bir Düğün Gerçekleştirme Fırsatı Yaratıyor. Şehir Dışından Gelecek Konuklarınız Kolaylıkla Otelimize Ulaşabilirler; İdo Ve Budo İskelesinden 10 Dakikalık Mesafedeyiz. Heybeli Otel Düğün Salonu Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Ücretsiz Bilgi Alma Formunu Doldurmanız Yeterli.

İletişim
Heybeli Otel
Aykut Aydın
Reyhan Temizkan
Heybeli Otel