Muradiye Uygulama Oteli

Filter

Muradiye Uygulama Oteli

Bursa / Osmangazi

100-200 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

100-200 kişi

Kokteyl Kapasitesi

Kokteyl hizmeti yoktur

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

Kokteyl Servisi Yoktur

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

Kokteyl Servisi Yoktur

Genel Özellikler

Otel Türü

3* Ve Altı

Davet Alanları

Sadece Açık Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Nişan

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Catering Firması Getirme

Fotoğrafçı Getirme

Menüde Değişiklik

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Bahçe Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Şehir Merkezinde

Hizmet

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Uygun Fiyatlarla Bir Kır Düğünü Gerçekleştirmek, Aynı Zamanda Uzaktan Gelen Misafirlerinin Konaklamasını Sağlamak Ve Tüm Bunları Kaliteli Bir Hizmet Sağlayan Güler Yüzlü Bir Ekiple Gerçekleştirmek İsterseniz, Doğru Adrestesiniz. Muradiye Uygulama Oteli Bursa`nın Merkezinde Faaliyet Gösteriyor. Kolay Ulaşım İmkânı Sunduğumuz Gibi Birçok Toplu Taşıma Araçlarıyla Da Gelme İmkânınız Bulunuyor.

Uygulama Otelimizde Tamamıyla Kaliteli Hizmet Esaslı Çalışıyoruz. Bunu Tecrübeli Yönetici Kadromuz Ve Güler Yüzlü Ekibimizin Sizleri Ağırlamasından Fark Edeceksiniz. Olumlu Geri Dönüşleriniz Ve Otelimizden Mutlu Ayrılmanız Bizi Daha Da Heveslendiriyor Ve Aynı Özveriyle Çalışmaya Devam Ediyoruz.

Otelimizde Geniş Bir Bahçemizin Bulunduğunu Ve Kır Düğününüzü Bu Bahçede Gerçekleştireceğinizi Belirtelim. Birbirinden Farklı Ağaçların Bulunduğu Bahçemizde Kullanacağımız Masa Ve Sandalyelerin Süslenmesi Konusunda Profesyonel Organizasyon Firmalarından Yardım Alabilir Ve Çeşitli Aksesuarları Temin Edebilirsiniz.
Bu Bahçemizde Sadece Kır Düğününüzü Değil, Nişan, Nikah, Kına, Açılışlar, Kurumsal Etkinlikler Ve Bunun Gibi Birçok Organizasyonu Da Gerçekleştirme İmkânına Sahipsiniz. Bu Özel Anlarınız İçin Bizimle Önceden İletişime Geçmenizi Öneriyoruz. Böylelikle İsteklerinizi Planlıyor Ve Çok Daha İyi Bir Hizmet Verebiliyoruz. Bu Organizasyonlarınızı Yemekli Gerçekleştirmek İsterseniz Hijyenik Mutfağımızdan Çıkan Lezzetli Yemeklerimizi Sizlerle Buluşturabiliyoruz. 100 Kişilik Restoranımızın Bulunduğunu Ve Bu 100 Kişiye Aynı Anda Yemek Çıkaran Hızlı Aşçılarla Çalıştığımızı Belirtelim.

Tüm Bu Organizasyonlarınız İçin Hazırlayacağımız Menüler, Servis Elemanları, Animasyonlar Ve Bunun Gibi Hizmetlerle De Yanınızda Oluyoruz.

Otelimizde Özel Etkinliklerinizin Öncesinde Ya Da Sonrasında Konaklayabilme İmkânınız Da Bulunuyor. Tek Kişilik, Çift Kişilik Ve 3 Kişilik Odalarımızın Bulunduğunu Ve Tamamen Konforunuza Göre Tasarlanan İç Dizaynımız İle Konaklama Konusunda Da Kaliteli Bir Hizmeti Amaçlıyoruz. Bu Konaklamayı Çok Uygun Fiyatlarla Gerçekleştireceksiniz. Muradiye Uygulama Oteli Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak Ve Bizi Tercih Etmek İçin Yandaki Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

İletişim
Muradiye Uygulama Oteli
Muradiye Uygulama Oteli