Otel Familia

Bursa / Orhangazi

400-500 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

400-500 kişi

Kokteyl Kapasitesi

400-500

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Otel Türü

3* Ve Altı

Davet Alanları

Sadece Açık Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Mezuniyet

Nişan

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Fotoğrafçı Getirme

Menüde Değişiklik

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Çim Alan

Havuz Başı Düğünü

Şehir Dışında

Hizmet

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Kır Düğünleriniz İçin Bir Otel Arayışındaysanız Size Bir Teklifimiz Var. Otel Familia Olarak Açıldığımız Günden Beri Kaliteli Hizmeti Misyon Edinmiş Bulunuyoruz.

Organizasyonlarınızda Da Aynı Kaliteyi Bulacağınızdan Emin Olabilirsiniz. Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmaktan Ve Konuklarımızı Buradan Mutlu Bir Şekilde Uğurlamaktan Gurur Duyuyor Ve Aynı Heves İle Çalışmaya Devam Ediyoruz. Her Yönüyle Eksiksiz Bir Düğün Gerçekleştireceğimiz Ve Kır Konseptini En İyi Şekilde Temsil Edeceğimiz İşletmemizde Sizlere Ev Sahipliği Yapmaktan Memnun Olacağız.

Otelimiz Geniş Bir Açık Alana Sahip Olarak Faaliyet Gösteriyor. Doğadaki Eviniz Olarak Göreceğiniz Ve Aile Sıcaklığını Yakaladığımız İşletmemizde Konuklarımızın Rahat Ve Konforlu Hissetmelerini Sağlıyoruz.

Kır Düğününüzü Havuz Başındaki Alanımızda Gerçekleştirebiliyorsunuz. Masa Ve Sandalyelerimizi Düzenli Bir Şekilde Yerleştiriyor Ve Geniş Bir Alana Sahip Olmanızı Sağlıyoruz. Yaklaşık 500 Kişiye Kadar Ağırlayabildiğimiz Bu Alanımızda Hem Açık Havanın Hem De Havuz Başında Olmanın Keyfini Çıkaracaksınız. Masa Ve Sandalyeleri Kır Konseptine Göre Süslemek Ve Aksesuar Temininde Bulunmak İsterseniz Profesyonel Olarak Hizmet Veren Organizasyon Firmalarıyla Anlaşabilir Ve İstekleriniz İçin Yardım İsteyebilirsiniz.

Güler Yüzlü Personelimiz Gece Boyunca Konuklarımızın Yanında Oluyor Ve Tüm İstekleriyle İlgileniyorlar. Otelimize Geldiğiniz Andan Sizi Uğurladığımız Ana Kadar İlgimizin Bir An Olsun Üstünüzden Ayrılmayacağını Ve Kesintisiz Hizmeti Sürdüreceğimizi Hatırlatalım.

Organizasyonunuz Dışında Otelimizde Konaklama İmkânınız Da Bulunuyor. Uzaktan Gelen Konuklarınız İçin Uygun Fiyatlarla Oda Kiralamak İsterseniz Bizimle Önceden İletişime Geçmenizi Öneriyoruz. 33 Yatak Kapasiteli Otelimizin Odalarında Doğa Manzarasına Şahit Olacaksınız.

Otel Familia Orhangazi`de Sağladığı Birçok Avantaj İle Hayalinizdeki Kır Düğününü Gerçekleştirme Şansına Sahip Olacaksınız. Peki Nasıl Geleceksiniz? Otelimiz Tam Olarak İstanbul, Bursa, Yalova Ve İznik Şehir Merkezlerinin Buluştuğu Kavşakta Yer Alıyor. Özel Araçlarınız İle Rahatlıkla Gelebiliyorsunuz. Geniş Bir Otoparkımızın Bulunduğunu Ve Özel Araçlarınızı Burada Ücretsiz Olarak Park Edebileceğinizi De Belirtelim.

Bizi Tercih Etmek Ve İmkânlarımızdan Yararlanmak İçin Yandaki Formu Doldurabilir, Bizimle Anında İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Otel Familia
Otel Familia