Ramada Hotel Gemlik

Teklif

Ramada Hotel Gemlik

Bursa / Gemlik

300-400 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

300-400 kişi

Kokteyl Kapasitesi

Kokteyl hizmeti yoktur

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

Kokteyl Servisi Yoktur

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

Kokteyl Servisi Yoktur

Genel Özellikler

Otel Türü

4* Otel

Davet Alanları

Sadece Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kurumsal Etkinlik

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Fotoğrafçı Getirme

Vale

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Çocuklara Özel

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Yıllardan Beri Hayalini Kurduğunuz Düğününüzü Hayata Geçireceğiniz Şık Ve Nezih Bir Salon Arıyorsanız Sizi Ramada Hotel Gemlik`e Davet Ediyoruz!

Düğününüz Hakkında Uzun Zamandan Beri Hayal Kurduğunuzu Ve Her Şeyin İstediğiniz Gibi Olmasını İstediğinizi Tahmin Edebiliyoruz. Pek Çok Çift Düğününü Yıllar Önceden Planlamaya Başlıyor Ve Bu Süreçte Pek Çok Farklı Etkeni Bir Arada Düşünüyor. Bu Süreçte Size Yardımcı Olmak İçin Organizasyon Sorumlumuz Tüm İsteklerinizi Hayata Geçirmek İçin Gerekli Hazırlıkları Yapıyor. Ramada Hotel Gemlik Bursa`da Bugüne Kadar Birçok Düğün, Nişan Ve Söz Gibi Davete Ev Sahipliği Yaptık. Tüm Bu Gecelerde Konuklarınız İle Birlikte Doyasıya Eğlenebilmeniz İçin Profesyonel Ve Güler Yüzlü Ekibimiz Tüm İstek Ve İhtiyaçlarınızda Yanınızda Oluyor. Otelimizin Kolay Ulaşım Sağlanabilen Konumu Sayesinde Davetlileriniz Rahatça Düğününüze Gelebiliyor.

300 İla 400 Davetliyi Ağırlama Kapasitesine Sahip Olduğumuz Salonumuzda Davetinize Katılacak Misafirlerinize Özel Oturma Düzenleri Hazırlama İmkânına Sahibiz. Örneğin; Ailesi İle Birlikte Davetinize Katılan Konuklarınız İçin Özel Aile Masaları Kurabildiğimiz Gibi Aynı Zamanda Daha Kalabalık Grupların Da Bir Arada Eğlenmelerine İmkân Sağlayan Oturma Düzenleri Hazırlayabiliyoruz. Salonumuzu Tasarlarken Altın Rengi Ve Griyi Ağırlıklı Olarak Kullandık. Masa Örtülerimiz Beyaz Renkte Be Sandalyelerimiz İse Gri Olarak Tercihe Edildi. Salonumuza Adını Veren Altın Rengi De Daha Şık Bir Görünüm Elde Edebilmemize Olanak Sağlıyor. Ayrıca Otelimizde Düzenleyeceğiniz Düğününüz Sonrasında 1 Gecelik Balayı Odamızda Konaklama İmkânına Da Sahip Olabiliyorsunuz. Düğününüzü Yemekli Olarak Düzenlemek İsterseniz Menü Tadımlarına Da Katılabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişi İle Mutlu Birlikteliğinizi Taçlandıracağınız Düğününüzü Otelimizde Hayata Geçirmek Ve Ramada Hotel Gemlik Fiyatlarını Öğrenmek İstiyorsanız Yapmanız Gereken Çok Basit. Sayfanın Sağ Üst Köşesinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonu Aracılığıyla Bizimle İrtibat Kurabilirsiniz.

İletişim