Beşevler Sosyal Tesisi

Teklif

Beşevler Sosyal Tesisi

Bursa / Nilüfer

100-200 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

100-200 kişi

Kokteyl Kapasitesi

Kokteyl hizmeti yoktur

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

Kokteyl Servisi Yoktur

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

Kokteyl Servisi Yoktur

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:30

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

24:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Davet Ve Resepsiyon

Nişan

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Menüde Değişiklik

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Davet Ve Resepsiyon

Kına

Nişan

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Yok

Manzara

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Şehir Merkezinde

Hizmet

Engelli Girişi

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

En Özel Davetlerinizi, Avantajlı Fiyatlarla Tasarlamak İster Misiniz? Kim İstemez Ki! Sizi Butik Organizasyonlarınız İçin Belediyeye Bağlı Hizmet Veren Beşevler Sosyal Tesisine Davet Ediyoruz. Bursa`da Nezih Ve Şık Davetlerle Hayallerinize Kavuşmak İçin Hazır Olun.

Bu Gece Düşlerinizdeki Gibi Gerçekleşecek! Çünkü Alanında Uzman Ekibimizle İsteklerinizi Gerçekleştirmek İçin Büyük Bir Hassasiyetle Çalışıyoruz. Sizin Davet Ettiğiniz Organizasyon Firmasından Da Destek Alarak Özel Davetlere Ev Sahipliği Yapıyoruz. Profesyonel Hizmetler Alarak Tasarladığınız Gecenin Ayrıcalıklarını İse Davetten Önce Yaşamaya Başlayacaksınız. Bunun En Önemli Sebebi İse, Evlilik Sürecinin Tatlı Telaşlarını Yaşayabileceğiniz Zamanı Verimli Kullanmamız! Mutluluğunuz, Emin Ellerde…

Sıra Hazırlıklara Geldiğinde; Davetli Sayınız Bizim İçin Bir Yol Gösterici Oluyor. Yemekli Davetlerde En Fazla 130 Kişiye Kadar Konuğunuzu Ağırlayabiliyoruz. 2. Kattaki Salonumuzda Konuklarınızı Ziyafet Masalarına Buyur Ettiğimizde, Her Şeyin Eksiksiz Olduğundan Emin Oluyoruz. Masalarda Şık Sunumlar İçin Servis Takımları, Konseptinizi Tamamlamak İçin Aksesuar Ve Dekorlar Da Yer Alıyor. Nikâh Töreni Veya Nişan Merasimi Platformunun Tamamı İse Organizasyon Sorumluları Tarafından Dekore Ediliyor. Çok Konuşulacak Gecenizde Salonumuzda Her Şey Birbiriyle Uyumlu Ve Özenle Seçildiği Belli Oluyor.

Beşevler Sosyal Tesisi Bursa`da Konuklarınız Nasıl Mı Ağırlanıyor? Davet Öncesi Belirlediğiniz Menü Sunumları Yapıyoruz. Pek Çok Değişik Sos Ve Özel Tarif Kullandığımız Mutfağımızda Her Damak Tadına Hitap Ediyoruz. Kırmızı Ve Beyaz Et Menüleri Arasından Tercih Ettiğiniz Ana Yemeklere; Aperatifler, Ara Sıcak, Soğuk Mezeler, Salata, Düğün Pastası Ve Alkolsüz İçecekler De Eşlik Ediyor… Bu Geceyi Taçlandıran Son Ayrıntı İse Müzik Oluyor. İlk Dansınızla Pistte Yerinizi Aldığınızda Tören Başlayacak!

Siz De Hayallerinizi Burfaş Beşevler Sosyal Tesisi Nilüfer`de Gerçekleştirmek İsterseniz, Bu Sayfa Üzerinde Yer Alan Formu Doldurarak Fiyat Teklifleri Ve Randevu Alabilirsiniz.

İletişim