Mudanya Sosyal Tesisi

Teklif

Mudanya Sosyal Tesisi

Bursa / Mudanya

200-300 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

200-300 kişi

Kokteyl Kapasitesi

Kokteyl hizmeti yoktur

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

Kokteyl Servisi Yoktur

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

Kokteyl Servisi Yoktur

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Parti

Sünnet

Düğününüz İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Fotoğrafçı Getirme

Yemek Servisi

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Mekanın Kısıtlamaları Neler?

Alkol Servisi Yok

Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor

Havai Fişek Ve Benzeri Kullanılamaz

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Yok

Manzara

Bahçe Manzaralı

Şehir Manzaralı

Tarihi Yerler

Mekan Özellikleri

Bahçe

Şehir Merkezinde

Hizmet

Aynı Anda Birden Fazla Kutlama

Fotoğrafçı Getirme

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Yemek Servisi

Foto Galeri

Hakkında

Mudanya Sosyal Tesisi`ne Hoş Geldiniz. Burası 1870`Li Yıllarda Bursa`nın Meşhur İpek İpliğinin Dünyaya Ulaştığı Konum! Üstelik Bir Kültür Mirası Olan Bu Yapıda, 1953 Yılına Kadar Demir Yolu Hizmetleri Verilmeye Devam Edildi. Tarihe Ve Onlarca Özel Âna Şahitlik Eden Mudanya Limanı Yıllar İçerisinde; Kaymakamlık Lojmanı Ve Kız Sanat Okulu Olarak Da Kullanıldı. Son Olarak Da 2009 Yılında Belediye Tarafından Restore Edilerek Hâlâ Hizmet Veren Tesisimizin Kapıları Misafirlerimize Açıldı. Mudanya İskele Meydanı Üzerinde Yer Alan Tesisimizde, Profesyonel Ekibimiz Ve Burfaş İşletmeciliği Güvencesinde Hizmet Veriyoruz. En Özel Davetlerinize, Yemekli Tören Ve Düğünlere Ev Sahipliği Yapıyoruz. Nasıl Mı? Anlatalım:

Bodrum Katı Da Dâhil 3 Kattan Oluşan Yapı İçerisinde; Kafe, Restoran Ve Bahçemiz Var. Bahçemizde Yaptığımız Düğünlerde Özel Konsept Hazırlıklarını Organizasyon Firmalarından Destek Alarak Yapıyoruz. Burada 250 Kişiye Kadar Yemekli Düğün Törenlerine Ev Sahipliği Yapıyoruz. Konsepti Ve Merkezi Konumuyla Mudanya Düğün Mekânları Arasında Fark Yaratan Bahçemizde Bolca Eğlence De Sizi Bekliyor. Mudanya İstasyonu Restoran`ında İse Birbirinden Özel Yemekli Kutlamalara, Nikâh Sonrası Yemek, Söz Ve Nişan Törenlerine Ev Sahipliği Yapıyoruz. Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Farklı Katlarda Yer Alan Vıp Oda, Kafe Ve Restoranımızda; 10 Kişiden 150 Kişiye Kadar Eğlencelerinizi Tasarlıyoruz.

En Özel Ânlarınız İçin Mudanya Sosyal Tesisleri Rezervasyonunuzu Yaptırdığınızda, Ekibimiz Ve Çözüm Ortaklarımızla Hummalı Bir Çalışmaya Başlıyoruz. Her Şeyi En Küçük Ayrıntısına Kadar Tasarlıyor, İstekleriniz Doğrultusunda Menü Hazırlıklarını Da Yapıyoruz. Enfes Tatlarla Gecenizi Taçlandırıyor, Uzun Yemek Listeleri Ve Şık Sunumlarla Konuklarınızı En İyi Şekilde Ağırlıyoruz. Tarihin Eşsiz Dokusu Ve Heyecanlı Gününüzde Müzik Eşliğinde Nezih Gecenizi Başlatıyoruz. Son Olarak; Bilmelisiniz Ki Özel Etkinliklere Yönelik Hizmetler Verdiğimiz Tesisimiz Pazartesi Günleri Kapalı. Ancak Diğer Günler Mutluluğunuza Şahitlik Etmek İçin Saatler 23.00`I Gösterene Kadar Açık.

Tarihin Derinliklerinde Gelen Tren Sesini Siz De Duyuyorsunuz Değil Mi? Denizin Sesi Ve Huzuru Gecenize Etki Edecek, Aşkınız Burada Tarihe Kazınacak… Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün Yemeği Ve Kutlamalarınız İçin Mudanya Sosyal Tesisi`nde Rüya Gibi Bir Gecede Buluşmak Üzere! Yapmanız Gereken Tek Şey Sayfanın Üst Kısmında Yer Verdiğimiz İletişim Formunu Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklamak.

İletişim